İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Evlerimizde su kaçağı sorunu yaşandığında, kaçağın bulunduğu yeri bulabilmek için tesisatın geçtiği birçok noktadan kırma işlemleri yapılmakta ve evin içi inşaat alanına dönmekteydi. Şimdi ise Üsküdar su kaçağı bulma ekibi olarak tüm tespitleri elektronik cihazlar yardımı ile hiçbir kırma işlemi yapmadan tespit edebilmekteyiz. Her hangi bir nedenden dolayı bir su kaçağı meydana geldiğinde en büyük zararı alt katta oturanlar görecektir. Çünkü tesisattan veya başka yerlerden sızan su alt katın tavan ve duvarlarına zarar vermeye başlayacaktır. Bunun için su kaçağı oluştuğunda gecikmeden servisimizi arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Kendiniz Su Kaçağı Tespiti Yapabilirsiniz

Evinizde meydana gelen bazı değişimlere takip ederek su kaçağı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Ya da şüpheye düştüğünüz durumlarda su kaçağı bulan tesisatçı çağırarak gerçekten kaçak olup olmadığını tespit ettirebilirsiniz. Su kaçağı tespitleri için;

 • Evde su kullanılmadığı halde sayacın döndüğünü görüyorsanız,
 • Düzenli olarak belirli tutar aralığında gelen faturalarda yükselme olduysa,
 • Alt katta oturanlardan su sızıntı şikayeti geldiyse,
 • Özellik banyo gibi ıslak zeminlerde su birikiyorsa,
 • Islak zemin derzlerinde renk farklılığı oluşmuşsa,
 • Tavan ve duvarlarda nemlenme görmüşseniz,

Genellikle kanalizasyon bölgelerinde bulanan çeşitli böcekler evinizde görünmeye başlamışsa su kaçağı meydana gelmiş olabilir.

Firmamız yaşayabileceğiniz bu durumlarda evinize zarar vermeden ve kırmadan su kaçağı tespiti ve tamirini elektronik cihazlar yardımı ile en iyi şekilde yapacaktır.

Tespit Nasıl Yapılır?

Yapacağınız ilk iş su kaçağı bulan firma bulacak ve yardım talep edeceksiniz. Firmamız Üsküdar ve çevresine bu hizmetleri vermektedir. Firmamız su kaçağının tespiti için teknik cihazlar kullanmakta ve dijital ekranı sayesinde su sızıntısının bulunduğu yeri tespit etmektedir. Su kaçağını tespit eden tesisatçı ustalarımız dinleme cihazı, termal kamera, pis su kamerası, nemölçer cihazlarını kullanarak sorunlu olan bölgeyi tespit etmeye çalışmaktadır.

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Konutlarda meydana gelen su kaçağının oluştuğu yeri bulabilmek için birçok yöntem denebilir. Binanın yapısı ve kaçak olduğu şüphelenilen yere göre çalışma şekli belirlenir. En çok kullanılan teknikler şunlardır.

 1. Islak zemin seramiklerini kaldırarak kaçağı tespit etmek,
 2. Termal kamera ile su sıcaklığına göre tespit yapmak,
 3. Boru kamerası yardımıyla görüntüleme yapmak,
 4. Özel zemin dinleme cihazı ile tespit yapmak,
 5. En fazla nemin oluştuğu bölgeyi tespit ederek su kaçakları tespit edilebilmektedir.

Tamirat Fiyatları

Su kaçağı durumlarının tespit edilmesi, sorunların çözülmesi için firmamız donanımlı olarak elektronik cihazları kullanarak kırmadan tespitler yapacaktır. Bu cihazlar ile yapılacak tespit çalışmaları hem işleri kolaylaştıracak hem de sizlere daha az masraf çıkartacaktır. Yapacağımız tüm tamirat işlemlerinde, kullanılan malzeme ve yapılan işin durumuna göre işçilik fiyatları çıkartılacaktır. Firmamız tüm müşterilerine en uygun fiyata hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA