İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Termal Kamerayla Su Kaçaklarına Bakan Firma

Termal Kamerayla Su Kaçaklarına Bakan Firma

Termal Kamerayla Su Kaçaklarına Bakan Firma

Su kaçak tespiti ve tamiratı ile İstanbul’da hizmet veriyoruz. Teknoloji ürünü olan ve en güncel modelleriyle kullandığımız termal kameralar, tesisat içlerindeki her türlü sızıntı, kaçak ve patlakları göstermektedir. Termal kamerayla su kaçaklarına bakan firma olarak ketin her ilçesinde hızlı, güvenilir ve nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Termal kamerayla su sızıntısı tespit çalışmaları sadece konut ve iş yerlerinde değil, üretim tesisleri, geri dönüşüm tesisleri, yapay göletler, havuz ve barajlarda da yapılmaktadır. En ekonomik fiyatlar ve müşteri memnuniyeti ile termal kamerayla su sızıntısı tespit eden firma olarak faaliyet gösteriyoruz.

Robotla Pis Su Borusu Açan Firma

Termal Kamerayla Tespit Nasıl Yapılır?

Termal kamerayla su kaçağının tespit işlemi, bilgisayarlı sızıntı okuma cihazlarıyla sağlanıyor. Küçük ve büyük alanlar için geliştirilen teknolojik makineler ile zeminlerin iç kısımları, duvarların arka kısımları analiz edilerek su kaçağı bulan tesisatçı ustalarımız ile keşif yapılmaktadır.

Zeminlere yeterli mesafede kameralı cihazı tutmak, alandan geçen tüm boru hatlarını göstermekte ve su akan yeri termal kamerayla tespit etmeyi sağlamaktadır. Boruların içerisinden geçen sıcak ya da soğuk suyun ısısına göre, monitörde görüntülenen boru hattı, sızıntı olan alanın da tespit edilmesini sağlar. Termal kamerayla çalışan tesisat firmaları arasında güncel cihazlar ve nitelikli yazılımlar ile kırmadan onarım sağlıyoruz.

Temiz Su Borularında Kaçak Tespiti

Su kaçağı bulan firma kalitesiyle mobil çağrı merkezlerimizden hızlı ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Termal kamera ile su tesisatı tespiti; banyo, tuvalet, mutfak, ara bölümler, su depoları, fabrika ve imalat tesisleri ve tüm alanlarda sağlanmaktadır. Tarla, arazi ve açık alanlarda daha büyük makineler ve geliştirilmiş teknolojiler ile tespit yaparken, konut ve tüm bina yapıları için kompakt cihazlarımız ile hızlı analiz ve sızıntı belirleme hizmetleri sunuyoruz.

Sulama boruları, yaşam alanlarındaki temiz su tesisatlarında, kırmadan su kaçağı görüntüleme işlemlerinde, hızlı ve kolay çözümler sunuyoruz. Üstelik su kaçağını kırmadan tamir etme konusunda yapılarınızın bütünlük ve güvenliğini, tam donanımlı ekipmanlarımızla, termal kamera ile su tesisatı tespiti sağlıyoruz. Sadece sızıntı ve kaçakların olduğu alanları açarak ya da üst tesisatlarda oluşmuş kaçaklarda kimyasal ilaçlama sistemleri ile su kaçağının tespit ve tamiri hizmetleri sunuyoruz.

Mutfak Gideri Açma

Atık Su Tesisatlarında Kaçak Tespiti

Su kaçağını tespit eden tesisatçı olarak pis su kanalları ve tesisatlarında, sızıntı tespitlerini en hızlı sürede tamamlıyoruz. Ulaşılabilir alanlarda termal kamera, kanal içlerinde ise pis su kameralarıyla, kaçak ve sızıntılara neden olan sorunları buluyor, anında çözüyoruz. Termal kamerayla su kaçağını gösteren tesisatçı ustalarımız hem keşif ve tespit hem onarım ve bakım alanlarında uzmandır.

Yapıların bütünlüğüne zarar vermeden, duvar ve zeminleri kırmadan termal kamerayla su kaçağı tespiti yapmaktadırlar. Su akan yeri termal kamerayla bulan tesisatçı kadromuz, bir telefon ile hızlı ve anında keşif hizmeti sunmaktadır. Üstelik cazip fiyatlar ile konforunuzu sağlıyor, kaçakları önleyerek enerji israfını ortadan kaldırıyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Online Randevu

Termal kamerayla su sızdıran yer nasıl bulunur gibi konularda çağrı merkezimizden bilgi alabilir, online randevu oluşturabilirsiniz. Termal kameralarla yapılan su kaçağı tespitleri ekonomik fiyatlarla sunuluyor. Web sayfamızdan ya da telefonla erişim sağlayarak tüm hizmetlerimizden ve termal kamera kullanarak su kaçağı tespiti seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA