İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Temiz Su Kaçağının Tespit ve Tamiri

Kartal Su Kaçağı Bulma

Temiz Su Kaçağının Tespit ve Tamiri

Su kaçağı problemleri temiz su borularında da meydana geldiğinden özellikle bunların tespit edilmesinde özenli bir çaba gerekmektedir. Eğer ki görünmeyen temiz su tesisat kaçaklarının tespiti işlemi yapılacaksa, bizim gözlerimizin erişemediği yere erişebilen bir cihazın yardımı kullanılmalıdır. Teknolojinin doğrudan tesisat hizmetlerine paralel olan bu yararlı hizmetini sizler için temiz su tesisatlarını hiç kırmadan tamir ederek hallediyoruz. Temel gayemiz sizlere kesin olarak bir çözüm yolu sağlamak ve yaşanan su kaçağı problemini de direk olarak gidermektir.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Temiz Su Kaçaklarında Tespitin Yapılması

Tespitin yapılması temiz su kaçak problemlerinde son derece önemlidir. Hangi boruda çatlak var ve bu hangi boyutlara ulaşmış olduğuna kadar her bir detayın çeşitli açılardan önemli vardır. Bizim amacımız sizlere en iyi tespiti yapmak ve geçici çözümler üretmeden bir su kaçak problemini gidermektir.

Çünkü çoğu zaman kimyasal basarak kapatma işlemleri yapmak, borulardaki çatlakların tam manada kapanmasını sağlamayabilir. Özelikle de sıcak su ile sürekli temas haline olan borulardaki bu kimyasalların suyun basıncı ve sıcaklığına dayalı olarak genişleme durumu da vardır. İşte esneyen tesisat boruları üzerinden tekrar bir açılma meydana gelmemesi adına da ekiplerimiz direkt olarak bir tamir işlemini boru üzerinde uygularlar.

Temiz Su Tesisatlarında Akustik Dinleme Yapılarak Kaçağın Bulunması

Eğer ki sizler için doğru bir sonuç bulmak istiyorsak bunu en iyi cihazlar ile su patlağını bulmak adına yapmalıyız. O yüzden akustik dinleme cihazı teknolojinin önemli bir üretimi olan aletlerimiz arasında yer alır. Tek görevi duvar içerisinde patlayan su borusu hangisi olduğunu tespit etmek ve tespit işleminin hemen ardından gerekli tamir işlemlerinin yapılmasıdır. O yüzden akustik dinleme cihazı duvara dayanılan sensörü ve hassas dinleme özelliği ile ekiplerimiz tarafından kullanılarak su sızıntısı problemi kolay bir şekilde çözülmektedir. Hiçbir kırma işlemine gerek kalmadan ve sizi ayrı ayrı masraflara da sokmadan üst kattan gelen suyun kaynağı ya da başka alanlardaki tüm kaçak problemlerini gideriyoruz.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Tespit Edilen Temiz Su Borularının Tamiri ve Onarımı

Direkt olarak temiz su kaçağının tespit ve tamiri yapılması işlemleri, ekiplerimizin deneyimli bilgileri ile sağlanır. Borunun tekrardan kaçak sıkıntısı vermemesi adına gerekli önlemler alınmakta ve su kaçağı bulan tesisatçı olarak görevimizi yerine getirmekteyiz. Temel amacımız bir uğraş sonucunda sizlere doğru bir hizmet vermektir. O yüzden borunun tekrardan sıkıntı vermemesi adına su kaçağı bulan firma olarak görevlerimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Temiz Su Kaçakları Diğer Kaçak Problemlerinden Daha da Uğraştırıyordu?

Eski usul yöntemler özellikle de temiz su tesisatlarında meydana gelen kaçakların kırılarak çözülmesini ve sıkıntılı boruyu bulana kadar bu işlem devam etmekteydi. Fakat teknoloji bize kırmadan su kaçağı yapabilme imkanı verdiğinden dolayı, sizlere olan görevimizi en doğru şekilde tamamlıyoruz. Eğer ki su kaçağını tespit eden tesisatçı ihtiyacınız varsa bize ulaşmanız gerekli hizmeti almanızda doğrudan sonuç getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA