İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Taksim Su Kaçağı Bulma

Taksim Su Kaçağı Bulma

Taksim Su Kaçağı Bulma

İstanbul’un tüm bölgelerinde sunduğumuz kırmadan su kaçağı tespiti ve tamirat işlemleri ile yapılarınızın konforunu sağlıyoruz. Taksim servisimiz ile çevre ilçeler ve tüm semtlerde uygun fiyatlarla faaliyet göstermekteyiz.

Kırmadan su kaçağı bulan firma olarak teçhizat, donanım ve teknolojik ekipmanlarımız ile mobil servis olarak en hızlı servisi sağlıyoruz. Tamir, bakım, yenileme ve su kaçağı tespit çalışmalarıyla faaliyet göstermekteyiz.

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Taksim su kaçağı bulma servisi olarak hem şebekeden gelen suların tesisatlarında hem atık suların tesisatlarında, anında tespit hizmetleri sunuyoruz. Kameralı tespit cihazlarımız pis su kameraları ve termal kamera sistemleri olarak iki farklı seçenekte, tespit işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm yaşam alanlarındaki su kaçağı tespiti, termal monitörler ile betonarme yapılarda görüntüleme sistemleriyle sağlanıyor. Duvarlar ve panellerin içerisinde, fayans ve soğuk zemin gibi alanların iç kısımlarında oluşmuş sızıntıların tespiti termal görüntüleme sistemleriyle en kısa sürede tespit edilmektedir.

Su kaçağı bulan tesisatçı ustalarımız ayrıca; akustik dinleme ve nem ölçme cihazları ile su kaçaklarını hızlı şekilde tespit etmektedir. Büyük alanlar ve arazilerde ise Sewerin Aquaphon a200 cihazlarla tespit sağlıyoruz.

Akustik Dinleme ile Su Kaçakları Tespiti

Su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla onarıyoruz. Hem enerji tasarrufunuzu sağlıyor hem de yapılarınızın bozulmadan, kırılmadan ve dökülmeden onarılmasını sağlıyoruz. Akustik dinleme cihazlarımız, uzman teknik kadromuz tarafından muhtemel su sızıntısı olan bölgenin teknolojik cihazlarımız ile tespit ediliyor.

Su seslerinin boru ve duvarlarda çıkardığı seslerden akustik değerlerine göre belirleme yapıyoruz. Su kaçağı bulan firma olarak bakır tesisat boruları, metal ve çelik borular, PVC borular ve bağlantı ögeleri gibi tüm tesisatlar da su sızıntılarının çıkardığı akustik seslerden, sızıntı olan bölgeyi belirleyerek tamirat sağlıyoruz.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçakları Tespiti

Yaşam alanlarınızda su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız, mobil çağırı merkezlerimizden randevu alarak servis ekimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kalorifer boruları, kazan dairleri, su depoları, banyo- mutfak gibi tesisat ve atık su borularında ya da yapının herhangi bir alanında oluşmuş su izleri, küf, rutubet veya kabarmadan ötürü firmamızdan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Su sızıntısının çıkardığı sesten dinlemeyle tespit yapan cihazlarımız, nemölçer cihazlar ve termal kamera sistemlerimiz ile kırmadan nokta atışı yapıyoruz.

Su Kaçağı Onarım ve Bakım

Su kaçağını tespit eden tesisatçı firma olarak Taksim servisimiz ile İstanbul’un tüm bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Ekonomik fiyatlar, güvenilir hizmet, teknolojik donanım ve kaliteli iş sunumlarımız ile ev, işyeri ve tüm alanlardaki su kaçaklarını anında tespit ederek onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Keşif ekibimiz ile su hasarını tespit ediyor, yapılması gereken tamirat ve tesisat bilgilerini sunuyoruz. Anlaşma dahilinde uygun fiyatlarla en hızlı sürede yenileme ve tamirat işlemlerini tamamlıyoruz. İç teçhizatlarda duvar içerisinde patlayan su borularının yerini tespit etmesi ve dış teçhizatlarda ki tesisat borularında meydana gelen su kaçaklarını tespit etmesi için modern ekipmanlarımız ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA