İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Tesisat Kaçak İlacı – Tamir Sıvısı PRO-TUFİST

Su Kaçağı bulma ve tamiri

Su Tesisat Kaçak İlacı – Tamir Sıvısı PRO-TUFİST
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Su Tesisat Kaçak İlacı – Tamir Sıvısı PRO-TUFİST

Kombi ısıtma tesisatları, merkezi sistemler ve alttan ısıtma sistemlerindeki tüm su sızıntıları ve kaçakları onarıyoruz. Firmamız su tesisat kaçak ilacı – tamir sıvısı pro-tufist ile tüm tesisattaki kırık, çatlak ve sızıntıya neden olan açıkları kapatıyor ve ısı konforunuzu maksimumda sağlıyor.

İstanbul’un en güvenilir firması olarak görüntülü su kaçağı tespiti ve onarımı sağlıyoruz. Radyatör ve kombilerde, su kaçak onarım kimyasalı kalorifer sistemleri uygulamalarıyla kırmadan, sökmeden tamirat sağlıyoruz.

Su Tesisat Kaçak İlacı – Tamir Sıvısı PRO-TUFİST

Kaloriferlerde Kimyasal Onarım

Su kaçağı bulan tesisatçı firma olarak; termal kamera ve akustik dinleme cihazlarımız ile kaçak tespiti yapıyoruz. Kalorifer boruları ve kalorifer petekleri içindeki sızıntıların önlenmesi için uyguladığımız Pro-Tufist kimyasalı ile 12 saatte kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Tesisat onarım kimyasalı Pro-Tufist, 70 litre suya karıştırılarak kullanılır. Uygulama işleminde ürünün kristalleşmesi sağlanırken, tüm tesisat içindeki olası çatlak ve sızıntı noktaları doğrudan kapatılır. Isınma konforunuz ve tesisat kaliteniz, profesyonel kadromuz ile en hızlı sürede sağlanmaktadır.

Pro-Tufist ile Nasıl Onarım Sağlanır?

Yer taban kalorifer sistemlerindeki günlük 400 Litreye kadar su kayıpları önleyen Pro-Tufist kimyasalı tüm ısıtma sistemlerinde kullanılabilir. Su kaçaklarının tespiti ile;

-Kombili ısıtma sistemleri

-Merkezi sistemler

-Temiz su tesisatları

-Alttan ısıtmalı sistemler

-Havuz, su depoları ve beton yüzeylerde

Su kaçak onarım kimyasalı kullanımı sağlanabilir. Kimyasal ürün su ile karıştırılır ve belirlenen noktadan, tesisat içine gönderilir. Tesisat içerisinde ortalama 12 saatte kristalize olan Pro-Tufist, tüm sızıntıların oluştuğu açıkları tamir eder. Ardında iç yıkama sağlanarak, ısıtma sistemi kullanılır.

Su Tesisat Kaçak İlacı – Tamir Sıvısı PRO-TUFİST

Kombi ve Peteklerde Su Sızıntısı Tespiti

Su kaçağı bulan firma hizmetlerimiz dahilinde, bilgisayarlı tespit işlemleri sunuyoruz. Kombi ve yerden ısıtma sistemleri ile merkezi ısıtma sistemlerinde kameralı cihazlar ile termal ısı formülünden faydalanarak tespit sağlayabiliyoruz. Firmamız kırmadan su kaçağı tespit ve onarımında, kentin en güvenilir firmasıdır.

Su kaçağını tespit eden tesisatçı ustalarımız, tespit ve onarımda, akustik dinleme alanında gerekli deneyime sahiptirler. Üstelik tesisat onarımlarında da nitelikli iş sunumları ile hizmet vermektedirler. Görünür alanlardan kameralı sistem, zemin altı tespitlerde ise zemin mikrofonu ile tespit sağlıyoruz.

Yerden Isıtma Sistemlerinde Kimyasal Onarım

Su kaçak onarım kimyasalı beton yüzey uygulamaları ile Pro-Tufist ürünüyle, tüm ısıtma sistemlerindeki sorunları çözüyoruz. Tesisata verilen kimyasal ürün ile boru içlerinde, peteklerde ve sızıntı oluşturabilecek tüm alanlarda, kapatıcı özellik ile onarım sağlıyoruz. Tesisatın iç kısmından kristalleşerek onarım sağlayan ürün, kalorifer ve petek tesisatları ile merkezi ve alttan ısıtma sistemlerinde kullanılabilir.

İstanbul’un her ilçesi ve tüm bölgelerinde sunduğumuz hızlı keşif ve servis hizmetlerimiz ile su kaçak onarım kimyasalı uygulamalarıyla faaliyet gösteriyoruz. Web sayfamızdan online servis talebi oluşturabilir, telefon hatlarımızdan erişim sağlayarak günün her saati hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA