İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Tesisat Borusu Kaçak Yerini Bulma ve Tamiri

Su Tesisat Borusu Kaçak Yerini Bulma ve Tamiri

Su Tesisat Borusu Kaçak Yerini Bulma ve Tamiri

Gelişen teknolojiler ile birlikte yaşadığınız su kaçağı problemlerini sorunsuz olarak tespit edebilir ve kısa sürede tamir ettirebilirsiniz. Binalarda gerçekleşen su kaçaklarının oluşumu genel olarak bazı durumlarda kendini belli etmez ve bu durumu anlamanız biraz zor olur. Oluşan bu kaçaklarda fayans, duvar araları ve parkelerin altlarına sızarak daha büyük sorunlar oluşmasına neden olabilir. Su kaçaklarının önüne geçme konusunda firma olarak büyük önlemler almaktayız ve son teknolojiyi kullanmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespit için geliştirilen teknoloji aletleri sayesinde sorunsuz bir şekilde su kaçaklarını tespit ederek yerinde müdahale sağlamaktayız.

Su Kaçakları Tamir Servisi

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Kaçağı nereden kaynaklandığına dair tespit çalışmaları yapmak için uzman tesisatçılar, mekanda araştırma yapmaktadır. Su kaçağını tespit eden tesisatçı fayans altları, duvar kısımlarında dinleme cihazları ile dinleme yaparak su kaçağını bulmaya çalışırlar. Yapılan bu tespit sonrasında kaçağın yeri bulunarak önleme çalışmalarına başlanır. En küçük ayrıntısına kadar hiçbir detay atlanmadan, kırma ve dökme işlemi yapmadan sorun en iyi şekilde tespit edilerek müdahale edilir.

Su Kaçak Yeri

Meydana gelen su kaçakları için uzman tesisatçılar derin bir inceleme yaparak sorunu tespit etmeye çalışır. Su kaçağı bulan tesisatçı sorunun nereden kaynakladığını tespit ederek, fayans altından kaçan su ya da duvardan inen su kaçağı varsa tıkama ve çatlayan boruları onarma çalışması yapar. Su kaçağı bulma işlemleri tesisatçıların ilk görevidir ve bu işlem sırasında kırma ve dökme yapmadan çalışma yürütmektedir.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Su Kaçak Tamiri

Uzman olan ekibimiz bilgisayar destekli dinleme cihazları ve kamera ile boru hatlarının hangi bölümünde arıza olduğunu tespit ederler. Yapılan tespit sonucunda su vanaları kapatılarak su sızıntısı kesilir. Su tesisat borusu kaçak yeri bulma ve tamiri evinizin hangi bölümünde olursa olsun, size kırma ve dökme işlemi yapmadan en iyi hizmet sağlanır.

Bulunan hasar en ufak bir delik dahi olsa boru hattına en iyi şekilde müdahale edilerek sorun ortadan kaldırılır. Üst kattan oluşan duvar sızıntıları tespit edilmesi halinde ise, komşunuzdan tespit yapılarak sorun bu şekilde giderilmeye çalışılır. Tüm bu tespit ve onarım çalışmaları aynı gün çok kısa sürede gerçekleşerek daha fazla mağdur olmanızın önüne geçilir.

Su Kaçağı Arama

Uzman kadrosu ve ekibi, su kaçağı bulan firma olarak size garantili su sızıntısı tespit çalışması yapmaktayız. Ustalarımız çok uzun süre alanında uzman olarak hizmet vermekte yüksek müşteri memnuniyeti odaklı işlem yapmaktadır. Su kaçaklarını tespit etmek için bilgisayarlı sistem kullanarak size en uygun maliyetle sızıntıyı tamir ettirme imkanı sağlamaktadır. Tüm bu uygun fiyat ve kaliteli işlem ayrıcalığından yararlanmak için su kaçağı tespit servisi açtırmanız ve bizi arayarak bilgi almanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA