İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Tesisatçısı

Su Kaçağı bulma ve tamiri

Su Tesisatçısı

Tesisatın önemli her zaman için büyüktür ve buna uygun bir hizmetin düzenli bir yapı ile sağlanabilmesi gerekir. Bizde bunun bilincinde olarak su tesisatını konu alan pek çok problemler ile mücadele ediyoruz. Tüm çözüm yollarımız, son teknolojiden geçmektedir. İlkel yöntemleri tercih ederek hem sizi üzmüyor, hem masraf çıkarmıyor hem de zamanınızdan çalmıyoruz. O nedenle her zaman için teknolojik cihazlar üzerinden tesisata konu olan problemlerin giderilmesine büyük önem vermekte ve buna göre uygun çalışmaları da beklentilerinize uygun bir nitelikte sağlamaktayız.

Su Tesisatlarındaki Çalışan Profesyonel Ekiplerimiz ve Teknolojik Ekipmanlar

Profesyonellik kavramı, basit bir cümle olmamakla beraber, bir sorunun ne olduğu ve o soruna nelerin meydana getirebileceğinden en kesin çözüm yollarını bulabilen kişilere denilir. O yüzden ekiplerimizin her biri yaşanan bir tesisat sorununda olası sonuçların neler olduğunu bilmekte ve sizin de bir takım açıklamalarınızın ardından evinize ya da işyerinize zarar vermeden gerekli müdahaleyi teknolojik cihazlar ile yapmaktadırlar.

Teknolojik bir cihazın etkin bir şekilde kullanımı yine işini bilen tesisatçı tarafından yapılmalıdır. Bir tıkanma probleminde meydana gelen sorunun giderilmesinden ya da su kaçakları tespitindeki doğru boruyu bulma işlemine kadar, çeşitli cihazlar ile bütün çalışan bir tesisatçı her açıdan kullanıcıların beklentilerini veren çalışma ortaya koyacaktır. Bizde bunu sağlayarak, müşteri memnuiyetini her zaman üst düzeyde gözetmekteyiz.

Su Kaçaklarında Kullandığımız Yöntem ve Teknolojik Cihazlar

Var olan her bir teknolojik cihaz, tesisat problemlerine göre özel olarak geliştirilmiş ve buna adapte olan ürünleri barındırır. O yüzden bir su kaçağı olduğunda, tüm duvarları yıkmak ve evinizi inşaat alanına çevirmek yerine tek yaptığımız akustik dinleme cihazı ile boru kaynağını ve hattını takip etmek olmaktadır.

Suyun ahengini bu şekilde yakalama amacımız, doğrudan sorunlu olan ve kaçak yapan boruyu bulmamızı ve sadece o bölgeyi açarak boruyu tamir etmemizi sağlamaktayız. Her açıdan uygun teknik ekipmanların kullanılması hem sizler için hem de bizler için kolaylık ve verim olanağı sağlar. Bizde, su kaçakları problemlerinde ev ve işyerlerini inşaat alanına çevirmeden ve bir kısım yerlerde görüntü kirliliği vermeden direkt olarak su kaçakları nerelerde ise bunu teknolojinin yardımı ve işinin ehli çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Tesisat Borularının Tıkanması ve Kamera ile Tespit Edilip Robot Kullanılması

Genelde pis su boruları sürekli olarak tıkanmakta ve bu çeşitli kokular, taşmalar ya da başka bir kısım problemleri oluşturabilmektedir. İlkel denilebilecek bir takım yöntemlerin kullanılması hem geçici olarak çözüm getirecek hem de boruların çeşitli zararlar görmesine neden olabilecektir. O yüzden bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına, profesyonel bir şekilde en uygun teknolojik cihazları kullanan ekiplerimize bunları bırakın. İlk olarak tıkanmaya konu olan borunun içerisine kamera sistemi gönderilecektir. Kamera ile borunun her bir tarafı en derine kadar incelenerek, tıklanmayan neden olan etkenler tespit edilecektir. Tüm gerekli sonuçlar ekiplerimiz tarafından alındıktan sonra ise tıkanmanın boyutu ve sertliğine göre tıkanıklık açan robota bir aparat takılır. Bu yaparak borunun içerisine yerleştirilerek tıkanmaya neden olan yerlere götürülür ve temizlik işlemi yapılmaktadır. İşte yine hiçbir boruya ya da alana zarar vermeden pratik ve kolay bir şekilde tesisat temizliği yapılmaktadır.

Petek Temizliği Hizmetlerimiz

Petek temizliği işlemleri, kombi ile kalorifer petekleri arasındaki ilişkinin en önemli etkenidir. Isınmaya konu olan peteklerin, su ile bağlantılı olarak çalışarak ve kireç taşıyan suların bir zaman sonra kirecin etkisi ile boruları tıkayarak petekler verimini kaybeder. Bu verimi geri alabilmek ve etkin bir ısınmayı sağlamak adına petek temizliği işlemleri yapılmalıdır. Bunu da yine sizlere özel filtreleme cihazları ile sağlıyoruz.

Cihaz kendi içerisinde özel bir kimyasal, sıcak su ve su suyun kaloriferin içerisinde yer alan su hattı borularının içerisinden geçmesi için özel bir yapıya sahiptir. Bu sayede kimyasal, sıcak su ve basınç etkisi kaloriferin içerisinde gezinerek tüm tıkanmaya konu olan sert kireçleri temizler. Böylece tertemiz bir peteğiniz hiç yerinden sökülmeden direkt olarak kullanıma hazır olacaktır.

Su Tesisatında Müşteri Hizmetlerimiz

Bizim için görüşleriniz ve bizden aldığınız memnuiyet her zaman önemlidir. Bizde bunun farkında olarak teknoloji ile donatılan tesisat hizmetlerimizi isteklerinize göre sağlama gayreti içerisindeyiz. Tek yapmanız gereken bizi aramaktır ve ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adresinize gelecektir.

Su Tesisat Hizmetinde Fiyatlarımız

Fiyatlar, yaşanan su tesisatına ve oluşan problem ile yapılacak müdahaleye göre değişebilir. En doğru bilgileri bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Amacımız her zaman sizleri doğru yönlendirebilmektir.

Call Now ButtonTIKLA ARA