İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Tesisat problemlerindeki en büyük sıkıntılar arasında, nereden geldiği belli olmayan ve gözle görülemeyen bir alanda alan su kaçaklarının yaşanmasıdır. Tesisat borularında meydana gelen birtakım çatlaklar, bağlantı hataları ya da aşınmalar sonucunda, bir takım su kaçakları meydana gelmektedir.

Fakat su kaçaklarını tespit eden firma olarak sizlere bir yerleri kırıp dökmeden ve göremediğimiz bir yere zarar vermeden önce tam olarak noktasal bir tespiti cihazlarımız ile yapmaktayız. Buradaki temel faktör teknolojik cihazın tesisatçı tarafından kullanılması ve duvar ya da fayansların ardına gizlenmiş olan borulardaki çatlakları bulabilmektedir. Bizde bunun için özel bir çaba gösterip su kaçağı tespiti yapan usta çalışanlarımız ile sizlere hizmet vererek, beklentilerinizi karşılama alanında hizmet sağlıyoruz.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Su Kaçaklarında Neden Makine Kullanımı Önemli

Eski usul yöntemler, evinize ya da iş yerlerinize sürekli bir zarar verme eğilimi taşır. Özellikle de su kaçağı nasıl tespit edilir hususuna bakıldığında suyun çıktığı yer bulunmaya çalışana kadar çeşitli yerler kırılır ve tam bir inşaat alanı ile çeşitli hoş olmayan kokular tüm evi sarabilirdi. O yüzden hem yüksek maliyet durumları hem de zamanınızdan çalmakta olan bu durum, sizlerin mutfak, banyo gibi alanları da kullanmamanıza neden olabilmekteydi. Fakat su sızıntısı üzerinde meydana gelen tüm bu sıkıntıları sizler için en iyi cihazlar ile gereksiz bir kırıp dökme işlemi olmadan sağlıyoruz.

Su Kaçaklarını Nasıl mı Buluyoruz?

Bunu en iyi şekilde yapmamız, müşterilerimizin çeşitli açılardan beklentilerini karşılamaya odaklıdır. O yüzden sizlere hem paranızdan tasarruf etmeniz hem de eviniz ile iş yerlerinizde hoş olmayan görüntülere yer vermemek adına kullandığımız teknolojik cihazlar bulunur. Bu cihazlar arasında su sesini yüksek hassasiyet ile dinleyen akustik dinleme cihazı, detektörler ve kameralar yer almaktadır. Bunların her biri doğrudan suyun nereden geldiğini ve sorunlu olan borunun tam olarak yerini keşfedebilmemizi sağlar. Temel amaç, boruların çatlayarak suları sızdırması olayını direkt olarak bitirmek ve tespit edilen boruyu da onarmaktır.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Su Kaçak Problemlerindeki Hızlı Çözümün Önemi

Su zaman içerisinde duvarlara, evinize ya da alt komşularınıza zarar verir. Aynı zamanda mevcut olan binanın temelinin de zayıflamasında temel bir işleve sahiptir. Özellikle de pis su borularında meydana gelen çatlamalar, pis kokuların yayılması ve o gece uykuların kaçmasına da neden olabilecek başka bir durumu da barındırır. O yüzden en kısa süre içerisinde su kaçaklarının tespit edilmesi adına gereken hızı su kaçağı tespiti yapan firma olarak sizler için göstererek müdahalemizi gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerden Talep Ettiğimiz Ücret Hakkında

Sizlere verilen hizmet, borunun en denli zarar gördüğü ve mevcut duruma göre bir fiyatlandırma sağlanır. Yine de merak ettikleriniz için bize ulaşarak, su kaçaklarının tespiti konusunda sizlere her zaman gerekli yardımı sağlamaktan geri duymayız. Ekiplerimiz her zaman araçlarımız ile sizleri beklemekte ve böylece sıkıntılı olan su kaçaklarının yerini tespit edebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA