İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Kaçakları Tamir Servisi

Su Kaçakları Tamir Servisi

Su Kaçakları Tamir Servisi

Şehrin tüm bölgelerinden faaliyet gösteren firmamız, su kaçakları tamir servisi olarak profesyonel cihazlar ile anında tespit sağlıyor. Bilgisayarlı tespit cihazları ile kırmadan onarım sağlıyor, sızıntı ve kaçakların nereden, nasıl kaynaklandığını en hızlı sürede belirliyoruz.

Su kaçağı bulan tesisatçı olarak uzman kadromuz, mobil ekipmanımız ve yüksek teknoloji ile dizayn edilmiş sistemlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Banyo ve tuvaletler, mutfak ve tüm musluklardan, gider borularından, su depolarından ve benzeri tüm alanlarda oluşmuş sızıntıları, akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemlerimiz ile tespit ediyoruz.

Su Kaçakları Tamir Servisi

Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçakları tamir servisi olarak, iki farklı cihaz sistemi kullanıyoruz. Bunlardan ilki, robot sistem olarak bilinen kameralı görüntüleme cihazlarıdır. Duvar, panel gibi kalın ve sert zeminlerin arka kısımlarını göstermeye yarayan monitörler ile sızıntıların olduğu alanları tespit ediyoruz.

Su kaçakları tamir servisi faaliyetlerimiz arasında akustik dinleme cihazları ile tespit olanağı bulunmaktadır. Bu cihazlar ile muhtemel kaçaklardan damlayan su sızıntılarını ve damlaların oluşturduğu akustik sesleri dinleyerek, nokta atışlarıyla tespit sağlıyoruz.

Su Kaçakları Nasıl Tamir Edilir?

Su kaçağı oluşan tesisata ve yapı özelliklerine bağlı olarak onarım yapılır. Firmamız keşif, tespit, onarım, bakım ve yenileme faaliyetleri ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor. Su tesisatları, su depoları, zemin kaplama veya duvar içlerinden geçen su borularında oluşan kaçaklar, öncelikle tespit edilir ve sadece kaçağın olduğu alana müdahale edilir.

Kırmadan su kaçağı tespiti ile küvet, duş teknesi, lavabo evyeler, depo ve su tankları, kalorifer tesisatları gibi su tesisatlarının tüm alanlarda kaçakları tespit ve tamirat sağlıyoruz. Su kaçağı bulan firma olarak, kaçak olan borudaki alanı en ideal biçimde onarıyor ya da değişmesi gereken aksamlar var ise yenileyerek, tamiratını gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçakları Tamir Servisi

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı ile şehrin en uygun fiyatlarını sunuyoruz. Mobil keşif ekibimiz ile anında ve hızlı erişim, en hızlı sürede tespit ve onarım çalışmaları ile tamir edilecek tesisatın özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyoruz. İşçilik ücreti ile birlikte kullanılan malzemeler ve ekipmanlar ile en ekonomik fiyatları sunuyor, akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti hizmetleri sunuyoruz. Telefon numaralarından erişim sağlayarak, tüm fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kameralı Su Sızıntısı Tespiti

Su kaçağını tespit eden tesisatçı olarak her biri alanında uzman ve deneyimli ustalarımız ile sağlam bir kadro oluşturduk. Ev, iş yeri, tesisler ve tüm yaşam alanlarında nem ölçme cihazları ile su kaçağı tespiti ve robot cihaz tespitleri sağlıyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti hizmetlerimiz arasındadır. Modern teknolojiler ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyor, yapılara zarar vermeden tamirat sağlıyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan usta faaliyetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA