İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Kaçağını Cihazla Gösteren Firma

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit 8

Su Kaçağını Cihazla Gösteren Firma

Tesisat borularında meydana gelen su kaçak sıkıntıları, geçmiş zamanlarda çözülmesi oldukça zor bir işlem gerektiriyordu. Kaçak yapan boruyu bulmak adına yapılan kırma ve dökme işlemleri hem gereksiz masraflar oluşturuyor hem de hoş olmayan inşaat görüntülerin olmasına neden oluyordu. Fakat biz sizler için su kaçağını cihazla gösteren firma olarak kaliteli bir hizmeti vermekteyiz. Kırma ve dökme işlemlerinin hiçbiri olmadan direkt olarak yüksek teknolojili cihazlar üzerinden su kaçağının nerede olduğunu direkt olarak görebiliyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitleri

Su Kaçaklarını Tespit Etmede Firmamız Ne Tür Cihazlar mı Kullanıyor?

Kullanılan her bir ürünümüzün temel özelliği bize isteneni vermesidir. O nedenle su kaçağını cihazla gösterme işlemlerimiz, kesin çözüm ile sağlanarak problemli olan tesisat sıkıntısının giderilmesini amaç edinir. Buradaki temel fonksiyon her bir cihazımızın sadece bu iş için üretilmiş olması ve bu sayede gözle görülemeyen tesisat borularındaki tüm kaçak sıkıntılarının yeri tespit edilmektedir. Sizler için akustik dinleme cihazı, pis su tesisat borularındaki çatlarla için kamera sistemleri ve ısıtma sistemleri için ise termal kamera olanaklarımız bulunmaktadır. Tek gayemiz sizlere sıcak su tesisatlarında bulunan arızalar ile su kaçakları üzerindeki meydana gelen sorunları gidermektir.

Akustik Dinleme Cihazı Kullanılarak Su Kaçaklarının Tespit Edilmesi

Doğrudan sizlere kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti nedir ya da akustik sistemler nedir sorularınıza yanıt verme adına önemli bir çaba içerisindeyiz. Özellikle de akustik dinleme cihazı, ekiplerimizin kulaklarına taktığı kulaklık ve cihazın sensörü üzerinden suyun hareketlerini algılaması ile bilinir. Doğrudan nerede kaçak varsa ve suyun tesisat borusu üzerindeki ya da çatlaklardaki hareketlerini doğrudan tespit etmesine olanak vermektedir. Bizde su kaçağını cihazla gösteren firma olarak akustik dinleme cihazı ile yerinde tespit yapabilmekteyiz.

Kombilerde Yaşanan Su Kaçağını Termal Kamerayla Bulan Firma

Kameralı Sistemlerle Su Kaçaklarının Tespit Edilmesi

Pis su borularında meydana gelen kaçaklar için ise doğrudan kameralı sistemleri kullanarak kırmadan su kaçağı bulma hizmetini sağlıyoruz. Boruya gönderdiğimiz kamera ucu ile su nereden damlıyor ve nerede bir çatlak ya da kırılma varsa her birini ekiplerimiz ekranına gelen görüntüler sayesinde anlayabilmektedir. Bu vesile ile su kaçağını tespit eden tesisatçı ekiplerimiz gereken müdahaleyi yaparak, sürekli olarak damlamakta olan kaçak sulardan sizi kurtarmaktadır.

Su Kaçaklarının Tespitinde Teknoloji ve Hız Neden Önemli

Su kaçakları sürekli olarak binanın temeline zarar veren, alt komşularınızı ya da sizleri rahatsız eden pek çok olayın gelişmesine neden olabilir. Tam da bu yüzden su kaçağı bulan tesisatçı olarak sizlere yüksek teknolojili cihaz ile gözlerimizle göremediğimiz tesisat sistemine bu cihazlar ile erişiyoruz. Ekiplerimiz zaten deneyimli olduklarından dolayı su kaçağı bulan firma olarak görevlerini yerine getirmekte ve sizler için en doğru bir çalışma verimini de ortaya koyarak, su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA