İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Kaçağını Bulan Cihaz | Su Sızıntısını Bulan Makine

Kombilerde Yaşanan Su Kaçağını Termal Kamerayla Bulan Firma

Su Kaçağını Bulan Cihaz | Su Sızıntısını Bulan Makine

Zemin mikrofonu olarak bilinen AQUAPHON ® A 100 cihazlar ile tüm sızıntı, patlak ve kaçakları anında tespit ediyoruz. Hızlı onarım ve parça değişim hizmetleri ile tüm alanlarda oluşmuş su sızıntılarını önlüyoruz. Firmamız İstanbul kentinin her bölgesinde ve kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir.

Su kaçağını bulan cihaz | su sızıntısını bulan makine donanımlarımız ile yaşam alanlarının konforunu, güvenilir hizmet anlayışımız ile sağlıyoruz. Modern teknolojiler, kaliteli faaliyetler ve cazip fiyatlar ile sunum yapıyoruz.

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulan Cihazlar

Mikrofon BO-4 1 cihazı ile akustik dinleme formundan yararlanıyor ve zeminlerin alt kısımlarında, iç bölgelerinde oluşmuş sızıntıları kolay şekilde tespit ediyoruz. AQUAPHON ® A 100 teknolojisi ile hem dinleme hem termal kamera sistemleri kullanarak, erişilmesi zor alanlardaki sızıntıları da hızlı şekilde belirliyoruz.

Termal kameralarımız, yapıların içindeki tüm tesisatı termal olarak göstermektedir. Boru hatları, bağlantı yerleri, boru kıvrım ve tesisat bağlantı noktalarının görüntülenmesi, su kaçağını tespit etme konusunda muazzam kalite sunmaktadır.

Termal Kamerayla Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı bulan tesisatçı firma olarak geliştirilmiş teknolojiler kullanıyoruz. Termal kameralar ile hem zemin ve duvarlardan hem açık mesafeden nokta atışında yüksek performans sağlayan ekipmanımız ile faaliyet gösteriyoruz.

Ayrıca AQUAPHON ® A 100 ve EM 30 mikrofon ile ulaşılması zor olan kapalı alanlarda bile tespit sağlayabiliyoruz. Prob ucu ile her noktadaki kaçakları tespit ediyor, yapılara zara vermeden, kırıp dökmeden onarım kalitesi sunuyoruz. İstanbul’un lider, su kaçağı bulan firma faaliyetleri ile anında çözüm ve ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Tesisat Su Kaçağı Arama Cihazı

Kırmadan Su Kaçağı Tespit ve Onarımı

Kırmadan su kaçağı tespitlerinde, akustik dinleme cihazları ve bilgisayarlı görüntüleme sistemleri ile termal kamera donanımları kullanıyoruz. Bu, en hızlı sürede tüm sızıntı, kaçak ve patlakları tespit etme, kırmadan anında su kaçağının tamiri olanağı sağlıyor. Sadece sızıntı olan alanları noktasal vurgularla onarıyor, boru ve tesisat özelliklerine göre malzeme kullanımı sağlayarak, sorun olan bölgeyi tamir ediyoruz.

Su kaçağını tespit eden tesisatçı firmamız, alanında uzman ustalar ve teknik donanım ile iş kalitesi sunuyor. Keşif, tespit, onarım, parça değişimi, yenileme ve su kaçağı tamiri işlemleri ile ev, işyeri ve tüm yaşamsal alanlarda konforunuzu, maksimum seviyede sağlıyoruz.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Eden Firma

Su kaçak tespit cihazları ile kentin tüm bölgeleri ve her alanında faaliyet gösteriyoruz. Basınçlı boru hatlarında sızıntı tespiti, patlak boru tespitleri, kombi sızıntıları, kalorifer hatları ve çeşitli boru hatlarındaki sızıntı ve tespitlerin anında onarımı ile kaçakları önlüyor, enerji tasarrufunuza katkı sağlıyoruz.

Tüm tesisat türlerinde su sızıntısının kaynağı ve kaçağa neden olan sorunları belirliyor ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile onarıyoruz. Su kaçağının tespiti için servislerimizden telefonla randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA