İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı bulma ve tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Tesisat denilince öncelikle hizmet alanlarını bilmek ve ona göre sorunlar yaşandığında doğru hizmet almak gerekir. Firma olarak yaptığımız hizmetler; su ile bağlantılı sorunları tamir etme aşamaları, tıkanık oluşabilecek lavaboların, tuvalet, banyo tıkanıklığı ve su kaçağı tespiti olarak sıralanabilir.

Yaşam alanlarının oluşum aşamasından itibaren başlamak süre sonraki aşamalarda da hizmetler sunan firmamız, su kaçağı alanında profesyonel tesisatçılar ve teknolojik araçlarla çalışır. Hedefi kurulduğu andan itibaren firma tesisatçılık açısından tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firma tesisat olarak su kaçağı tespiti onarım hizmetleri vermektedir.

TIKLA ARA : 0538 955 59 74

En Az Hasar ve Kırmadan Tespit

Yaşam alanlarında en çok korkulan sorun su kaçaklarıdır. Tespit edilme aşaması, tamirat aşaması ve diğer sorunlar can sıkıcı bir hal alır. Oysa tecrübeli ekip ve modern teknoloji bu sorunu asgari düzeye indirgemektedir.

Boğaziçi su tesisat firması olarak yaptığımız keşif sonucu su kaçağı tespiti için öncelikle incelemelerde bulunur ve kesin nokta tespit sonrası çözüm üretiriz. Bu çalışmaları yaparken yaşam alanlarında kırma ve moloz yapmaz. Damla ya da daha şiddetli tüm su kaçaklarını anında keşfeder.

Su Kaçağının Yol Açtığı Tahribatlar

  • Rutubet ve koku ile rahatsızlık verir.
  • Uzun süre fark edilmediğinde zemin göçmeleri yaratır.
  • Oksitlenmeye yol açar
  • Sıva ve alçı dökülmelerine neden olur.
  • Görsel olarak alanlarda şişme, patlama ve görüntü kirliliğine yol açar.

TIKLA ARA : 0538 955 59 74

Çözüm Yolu

Yaşam alanlarında su kaçağı oluşma sebeplerine bağlı olarak çözüm yolları mevcuttur. Bu sebepler; yapı aşamasında meydana gelen işçilik kaynaklı hatalar, miadını dolduran tesisat malzemeleri, izolasyon gerektirecek alanlarda yapılmayan izole işlemleri sonucu çürümeler, arıtılmış suların verdiği zararlar, dış darbeler sonucu oluşan kırık ve çatlaklar, garantisiz ürün kullanma, maliyeti düşük kalitesiz malzeme kullanımı, hava şartları (donmaya bağlı), pis su giderlerinde oluşan kimyasalların verdiği zararlar olarak sıralanabilir. Boğaziçi kaçak su tespiti tesisatçısı olarak su kaçağı vb. sorunlarınızı kesin ve sonsuza kadar çözüyoruz.

Elektronik Cihaz ile Doğru Tespit

  • Temiz ve kirli su giderleri ile doğalgaz gibi tesisattaki gider tespiti,
  • Boru ve kompozitlerde neden olmuş işe değişim ya da tamirat,
  • Bina iç ve dış tesisatlarındaki kaçağın tamiri olarak çözümler üretilir.

Su kaçağı şikayetleri sürekli ve rahatsız edici şekilde temiz ya da kirli su giderlerinin damlama ve daha sonraki aşamada hızlanarak devam etmesi şeklindedir.

Su Kaçağı Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti sorunu yaşayanlar ile iletişim sonrası deneyimli ekip öncelikle dinleme cihazı ve pis su kamerası ile araştırmaları yapar. Son teknolojik araçlar olan bu araçlar ile kaçak tespit edilir ve doğrudan müdahale edilerek sorun yerinde çözülür. Hizmetlerini sıfır hata ile çözen firma gider ya da gelir borularından kaynaklanan tüm su kaçak tespitlerinde profesyonellikle çalışır. Maksimum 30 dakikada su kaçak sorununu çözen firma 7/24 hizmet anlayışı ile çalışır. Özenli, temiz ve hızlı bir şekilde tesisat hizmetleri görülür.

Firmadan Beklentiler

Firmamız, su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Mahalle ve yakın çevrenin bir telefon uzağında olan en uzak adrese dahi 30 dakika içinde ulaşarak hizmet vermektedir. Hızlı olmasının yanı sıra temiz ve itinalı işler yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmet veren firmamız %100 güvenilir, işinde uzman ekip ve son teknolojik malzemelere sahiptir.

İletişim İçin İrtibat Numaraları

Boğaziçi tesisat adı olarak simgeleşen firma İstanbul’da iki ayrı tesisat hizmetleri ile çalışmaktadır. Biri Anadolu yakası, diğeri Avrupa yakasındadır. Hangi şubeye yakın ise su kaçağı sorunu yaşayanlar o iletişim numarasından iletişime geçmelidirler. Avrupa yakası iletişim numarası: 0538 955 5974, Anadolu yakası iletişim numarası 08505321536 nolu numaralardır.

TIKLA ARA : 0538 955 59 74

Görüldüğü üzere gündelik hayatta yaşam alanlarında karşılaşılabilecek sorunlardan biri olan su kaçakları gerek ilgili kişilere gerekse çevreye zarar vermektedir. Bu sorunu en kısa zamanda en kesin çözüm ile çözecek tesisatçılardan biri olan Boğaziçi tesisat hep size hizmet için vardır.

Güvenilir, müşterilerine ve işine verdiği saygı çerçevesinde yürüttüğü hizmetler sayesinde gülen yüzlere yardımcı olmaktadır. Su kaçağı sorunu gelen ya da giden, ısınma tesisat yada başka nedenlerden kaynaklı olsa çözümü siz değil bu alanda tecrübe ve hizmetlerine güvenen Boğaziçi tesisat firması olmalıdır. Maddi ve manevi olarak firma gerekli destekleri sağlamaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA