İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı bulma ve tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Tesisat denilince öncelikle hizmet alanlarını bilmek ve ona göre sorunlar yaşandığında doğru hizmet almak gerekir. Firma olarak yaptığımız hizmetler; su ile bağlantılı sorunları tamir etme aşamaları, tıkanık oluşabilecek lavaboların, tuvalet, banyo tıkanıklığı ve su kaçağı tespiti olarak sıralanabilir.

Yaşam alanlarının oluşum aşamasından itibaren başlamak süre sonraki aşamalarda da hizmetler sunan firmamız, su kaçağı alanında profesyonel tesisatçılar ve teknolojik araçlarla çalışır. Hedefi kurulduğu andan itibaren firma tesisatçılık açısından tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firma tesisat olarak su kaçağı tespiti onarım hizmetleri vermektedir.

TIKLA ARA : 0538 955 59 74

 

En Az Hasar ve Kırmadan Tespit

Yaşam alanlarında en çok korkulan sorun su kaçaklarıdır. Tespit edilme aşaması, tamirat aşaması ve diğer sorunlar can sıkıcı bir hal alır. Oysa tecrübeli ekip ve modern teknoloji bu sorunu asgari düzeye indirgemektedir.

Boğaziçi su tesisat firması olarak yaptığımız keşif sonucu su kaçağı tespiti için öncelikle incelemelerde bulunur ve kesin nokta tespit sonrası çözüm üretiriz. Bu çalışmaları yaparken yaşam alanlarında kırma ve moloz yapmaz. Damla ya da daha şiddetli tüm su kaçaklarını anında keşfeder.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Genellikle tavanların renk değiştirmesi ve sararması ya da küflenmesi, pis koku ve su damlalarının algılanır bir hale gelmesi şeklinde belirtilerle anlaşılan su kaçakları, özellikle apartman gibi toplu yaşam alanlarının en büyük problemlerinden biridir. Çoğu zaman kaynağı doğru tespit edilemeyen bir su sızıntısı banyo ya da mutfağınıza gerek dekorasyon gerekse de işlevsel olarak pek çok gereksiz zararla vermekle sonuçlanmaktadır. Öyle ki kimi durumlarda su kaçağının meydana geldiği yer doğru tespit edilemediği için tüm bu ekstra masraflardan yanlış daire dahi sorumlu tutulabilmektedir. Ancak teknolojide yaşanan gelişmeler, apartmanlarda yaşanabilecek bu gibi sorunları çözmekte de pek çok avantajdan yararlanmamıza imkan vermektedir. Bu doğrultuda güncel bir teknoloji kullanan tesisat görüntüleme kameraları ile son derece pratik bir biçimde kaçak ya da sızıntıya neden olan sorunlu bölgeyi tespit edebilmek mümkündür.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Bir su tesisatının kaçak ya da sızıntı yapmasının en yaygın sebepleri malzemenin eskimiş olması ya da tesisatın yapımı esnasında gerçekleştirilen yanlış kaynaklama olarak ifade edilebilir. Tüm bunlar ideal bir biçimde gerçekleştirilmiş olsa bile suyun oluşturduğu yüksek basınç da zaman zaman boruların patlamasına neden olabilmektedir. Dolayısıyla bu tür tesisat kaçaklarının tam olarak önüne geçmenin mümkün olduğunu söylemek oldukça güçtür. Buna ek olarak böyle bir durumla karşılaştığınızda bir profesyonelle birlikte hareket etmeniz çözümün daha kalıcı olması bakımından çok daha isabetli bir karar olacaktır. Aksi takdirde arızayı gidermeye çalışırken fazladan maliyetler ve ekstra zayiatlar ortaya çıkarabileceğiniz gibi kısa bir zaman zarfında arızanın geri dönmesi de söz konusu olabilmektedir. Bu doğrultuda firmamız son derece pratik ve bütçe dostu uygulamaları ile su tesisatında oluşan kaçak ya da sızıntıları kolaylıkla tespit edebilmekte ve gerekli analizlerden sonra onarımını gerçekleştirebilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Su kaçağı tespiti fiyatı, uygulamaya ve kaçağın mevcut durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermekedir. Bu noktada hizmet veren firmamızla görüşme sağlayarak ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Su tesisatı problemlerinize üstün bir kalite ve hizmet standardı ile yaklaşan firmamız, pratik olmasının yanı sıra kalıcı çözümler de vadetmektedir. Aynı arızanın tekrarlanması halinde sorumluluğu üzerine alarak gerekli müdahaleleri gerçekleştiren uzman ekiplerimiz, ekstra bir zahmet ortaya çıkarmaksızın gerek sizlerin gerekse de tüm bina sakinlerinin huzurunu kaçıran su tesisatı arızalarını hızlı bir biçimde gidermektedir. Doğrudan müşterilerin yanı sıra kurumsal firmalara da hizmet veren işletmemiz, bu doğrultuda teknik açıdan üst düzey ekipmanlar ve alanında uzman kadrolarımızla sizlere gerçek anlamda bir profesyonel yardım vadetmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamız üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağının Yol Açtığı Tahribatlar

  • Rutubet ve koku ile rahatsızlık verir.
  • Uzun süre fark edilmediğinde zemin göçmeleri yaratır.
  • Oksitlenmeye yol açar
  • Sıva ve alçı dökülmelerine neden olur.
  • Görsel olarak alanlarda şişme, patlama ve görüntü kirliliğine yol açar.

TIKLA ARA : 0538 955 59 74

Çözüm Yolu

Yaşam alanlarında su kaçağı oluşma sebeplerine bağlı olarak çözüm yolları mevcuttur. Bu sebepler; yapı aşamasında meydana gelen işçilik kaynaklı hatalar, miadını dolduran tesisat malzemeleri, izolasyon gerektirecek alanlarda yapılmayan izole işlemleri sonucu çürümeler, arıtılmış suların verdiği zararlar, dış darbeler sonucu oluşan kırık ve çatlaklar, garantisiz ürün kullanma, maliyeti düşük kalitesiz malzeme kullanımı, hava şartları (donmaya bağlı), pis su giderlerinde oluşan kimyasalların verdiği zararlar olarak sıralanabilir. Boğaziçi kaçak su tespiti tesisatçısı olarak su kaçağı vb. sorunlarınızı kesin ve sonsuza kadar çözüyoruz.

Elektronik Cihaz ile Doğru Tespit

  • Temiz ve kirli su giderleri ile doğalgaz gibi tesisattaki gider tespiti,
  • Boru ve kompozitlerde neden olmuş işe değişim ya da tamirat,
  • Bina iç ve dış tesisatlarındaki kaçağın tamiri olarak çözümler üretilir.

Su kaçağı şikayetleri sürekli ve rahatsız edici şekilde temiz ya da kirli su giderlerinin damlama ve daha sonraki aşamada hızlanarak devam etmesi şeklindedir.

Su Kaçağı Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti sorunu yaşayanlar ile iletişim sonrası deneyimli ekip öncelikle dinleme cihazı ve pis su kamerası ile araştırmaları yapar. Son teknolojik araçlar olan bu araçlar ile kaçak tespit edilir ve doğrudan müdahale edilerek sorun yerinde çözülür. Hizmetlerini sıfır hata ile çözen firma gider ya da gelir borularından kaynaklanan tüm su kaçak tespitlerinde profesyonellikle çalışır. Maksimum 30 dakikada su kaçak sorununu çözen firma 7/24 hizmet anlayışı ile çalışır. Özenli, temiz ve hızlı bir şekilde tesisat hizmetleri görülür.

Firmadan Beklentiler

Firmamız, su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Mahalle ve yakın çevrenin bir telefon uzağında olan en uzak adrese dahi 30 dakika içinde ulaşarak hizmet vermektedir. Hızlı olmasının yanı sıra temiz ve itinalı işler yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmet veren firmamız %100 güvenilir, işinde uzman ekip ve son teknolojik malzemelere sahiptir.

İletişim İçin İrtibat Numaraları

Boğaziçi tesisat adı olarak simgeleşen firma İstanbul’da iki ayrı tesisat hizmetleri ile çalışmaktadır. Biri Anadolu yakası, diğeri Avrupa yakasındadır. Hangi şubeye yakın ise su kaçağı sorunu yaşayanlar o iletişim numarasından iletişime geçmelidirler. Avrupa yakası iletişim numarası: 0538 955 5974, Anadolu yakası iletişim numarası 08505321536 nolu numaralardır.

TIKLA ARA : 0538 955 59 74

Görüldüğü üzere gündelik hayatta yaşam alanlarında karşılaşılabilecek sorunlardan biri olan su kaçakları gerek ilgili kişilere gerekse çevreye zarar vermektedir. Bu sorunu en kısa zamanda en kesin çözüm ile çözecek tesisatçılardan biri olan Boğaziçi tesisat hep size hizmet için vardır.

Güvenilir, müşterilerine ve işine verdiği saygı çerçevesinde yürüttüğü hizmetler sayesinde gülen yüzlere yardımcı olmaktadır. Su kaçağı sorunu gelen ya da giden, ısınma tesisat yada başka nedenlerden kaynaklı olsa çözümü siz değil bu alanda tecrübe ve hizmetlerine güvenen Boğaziçi tesisat firması olmalıdır. Maddi ve manevi olarak firma gerekli destekleri sağlamaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA