İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Su yalıtımı oldukça önemli bir konudur. Kişilerin evlerinde su kaçağı olması binanın ve evin temellerini tehlikeye atmakta ve hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Su kaçağı tespiti henüz yeni bir sektör olmakla birlikte kişilerin varlığından bile haberdar olmadıkları bir alandır. Bu konuda kişilerin veya su kaçağı tespiti yapan usta bilgisi yeterli düzeyde olmamaktadır. Bu açıdan dolayı kişilerin uzman ekiplerimiz tarafından tespit işleminin yapılmasını isteyebilirler.

Su Kaçağının Tespiti İşlemi

Kaçak, önemli veya rutin bir alanda dahi olsa mutlaka evvelce tespit edilmesi gereklidir. Burada su ev içindeki döşemelerin ve mobilyaların zarar görerek kabarmasına sebep olacağı gibi bina içi alımlarda da temellerinin zarar görerek iç demirinin çürümesine yol açabilir. Bu açıdan dolayı kısa yoldan zararın önlenmesi açısından oldukça önemli bir arızadır.

Burada ise bizim ekiplerimiz ve su tesisatı alanında uzman olan kadromuz ile kaçak tespiti işlemini yapmaktayız. Özellikle kişilerin şikayetleri, apartman yaşamından dolayı komşulardan kaynaklı sorunlar olmaktadır. Üst komşunun lavabosunda veya banyosunda meydana gelen problemin alt katlara kadar su sızması sonucu problemler zamanla artış göstermektedir.

Su kaçağı tespiti yapan firma olarak gerekli önlemlerin alınması ve en uygun çözüm önerileri için çaba sarf etmekteyiz. Tespit yapılması aşamasında sizlerden herhangi bir şey talep edilmemekte ve tüm alet edevatlar tarafımızca karşılanmaktadır. Sizler, hasar tespiti yapılırken bir köşede çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Kaçağın Olduğu Yer Nasıl Bulunur?

Su kaçağının oluşmasında birçok neden sayılabilir. Sorun sizinle alakalı değil de komşunuzdan kaynaklanan bir problemde olabilir. Bu aşamada ustalarımız ise noktasal su kaçağı tespiti sayesinde kolay bir şekilde sorunun nereden kaynaklandığına dair veri toplamaktadırlar. Nokta odaklı tespit ile bir alan dökmeden veya döşemelere zarar vermeden tespit yapılmaktadır.

Gelişmelerden dolayı tespit işlemleri zaman geçtikçe daha fazla gelişmekte ve daha fazla kolaylaşmaktadır. Kameralı sistemler sayesinde gider borularının içerisine girilerek sızıntı olup olmadığı hakkında da bilgi almaya yardımcı olmaktayız. Su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda oldukça uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Hata bulma oranı ise oldukça fazladır. Tespit işlemi, dakikalar içerisinde yapıldığından dolayı zaman ve emek kaybı da yaşanmamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Firmamız oldukça kurumsal olarak çalışmaktadır. Kişiler iletişim açısından bir zorluk yaşamamaktadır. İnternet ve telefon ve diğer ağlardan her alanda aktif olarak iletişim ağlarımız mevcuttur. Maliyetler ise bir o kadar makul seviyelerde tutmaktayız. Kaçak tespiti aşamasında eğer evinizde herhangi bir arıza olmaması durumunda herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Firmamız, bu masrafı sizden karşılamaya çalışmamaktadır. Üstelik bu kadar uygun fiyatlardaki işlemler sonucunda arıza tamiri konusunda kesin çözümlerle size sunmaktayız. Tespit için belki birçok yol denemiş olabilirsiniz ama kesin çözüm için firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA