İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Kırmadan su sızıntıları bulan bilgisayarlı sistemlerimiz ile İstanbul ilçelerinde ve tüm bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Su kaçağı tespiti | su kaçıran yeri bulma donanımları, güncel sistemler ile geliştirilmiştir. Görüntüleme teknikleri ve akustik dinleme cihazlarının yanı sıra ıslaklık formuyla, nemölçer cihazlarımız ile her alandaki sızıntıları, anında tespit ediyoruz.

Ekonomik fiyat sunumları, mobil ekipmanlarımız ve deneyimli tesisat ustalarımız ile güvenilir hizmetler sağlıyoruz. Noktasal su kaçağı tespiti yaparak, odaksal çalışma sistemi ve civar yapı ögelerini kırmadan anında onarım sağlıyoruz.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Temiz Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Temiz su borularında bakır, çelik ve PVC borularda akustik dinleme sistemleriyle patlak ve sızıntıları nokta atışlarıyla çözüyoruz. İstanbul’un güvenilir firması olarak su kaçağı bulan tesisatçı ustalarımız ile faaliyet gösteriyoruz. Sadece teknolojik cihazlarla tespit alanında değil, temiz su tesisatları ve bağlantı ekipmanlarında oluşan sızıntıların tamamında onarım hizmetleri sunuyoruz.

Kaçak ve sızıntıların boyutlarına göre kimyasal ilaç ile sızıntıları kapatma, boru ve tesisat onarımı, parça değişimi gibi çalışmalar sunuyoruz. Akustik cihaz, termal kamera ve ölçme cihazlarıyla keşif işleminde zemin ve duvarların kırılmasına gerek kalmadan, noktasal tespit yöntemlerimiz ile tamirat işlemleri sunuyoruz.

Kirli Su Kaçağı Tespit İşlemleri

Atık su boruları, giderler ve kanala bağlanan borularda su kaçağı bulan firma olarak pis su kamera sistemleriyle tespit gerçekleştiriyoruz. Termal kameralarla fayans, soğuk zemin ve tüm kaplamalarda sızıntıların tespitini ve patlak boruları tespit ediyoruz.

Uzman ekibimizde yer alan ustalarımız tesisat onarımlarında donanımlı ve tecrübelidirler. Tavan ve tabalarda oluşan akıntıları, duvar içlerindeki sızıntıları nem ölçer ve termal ısı görüntüleme sistemleriyle odaksal formda tespit ediyor, gelişmiş ekipman sistemimiz ile anında tamiratlarını gerçekleştiriyoruz.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespitiyle profesyonel hizmetler sunuyoruz. Arazi boyutu tespit cihazları, havuz ve baraj sistemlerindeki sızıntıları belirleyen yeni teknolojiler ve küçük alanlardaki, tesisatlardaki kaçakların analizleri için duvar ardı kameralı cihazlar ile çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Su kaçağını tespit eden tesisatçı ustalarımız, randevularınızla birlikte en hızlı sürede ulaşım sağlamaktadır. Online sistemimiz üzerinden ve kesintisiz hizmet sağlayan iletişim hatlarımızdan erişim sağlayarak, tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit ve Onarım Fiyatları

İstanbul’un lider su kaçağı tespiti firması olarak tüm teknolojik cihazlara sahibiz. Nokta atışları ile sızıntı oluşmuş bölgeyi belirliyor en minimal boyutlarda kırma işlemi yaparak, buru ve tesisatlar da oluşan kaçakları önlüyoruz. Kullanılan teknoloji, onarımlar ve kullanılan materyallere bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir.

Kameralı bilgisayar sistemi, akustik dinleme cihazları ve çeşitli teknolojiler ile belirleme yaparak, tamirat ve yenileme faaliyetleriyle, ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Tüm hizmetlerimiz ve fiyatlar için telefon hatlarımızdan bilgi alabilir, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için servis randevusu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA