İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Robotla Su Kaçağını Bulan Firmalar

Tıkalı Banyo Gideri

Robotla Su Kaçağını Bulan Firmalar

Robotla su kaçağı bulan firmalar arasında, profesyonel donanım, nitelikli işçilik ve uygun fiyatlarla sektörün lider firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Ev, işyeri ve tüm yaşam alanlarında kırmadan, dökmeden su kaçağı tespit çalışmalarıyla hizmet veriyoruz.

Su kaçağı tespiti yapan usta kadromuz hem alanının en iyi ustalarından hem de tesisat, montaj ve onarım konusunda uzman olan kadrodan oluşmaktadır. Tüm hizmetlerimizden yararlanabilir, su sızıntılarının tespiti için mobil numaralarımızdan iletişim sağlayarak, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Robotla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Robotlu tesisatçılar olarak bilinen ve akustik cihazlar ile çalışma sunan ekibimiz, en hızlı sürede tüm sızıntıları tespit edebilmektedir. Banyolardan mutfaklara, kalorifer sistemlerinden gider borularına dek tüm su kaçaklarının olduğu alanlar kısa sürede tespit edilir.

PVC borular, çelik borular, metal aksamlar ve bakır borular gibi tüm tesisat özelliklerinde robotlarla tespit yapılabilmektedir. Akustik cihazlar, boru ve tesisat ögelerinde oluşmuş kaçakların tespitini, ses fonksiyonuyla tespit eder.

Mutfak Gideri Açma

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapan firma olarak, yeni teknolojilerle üretilen cihazlar kullanıyor ve en hızlı sürede tespit sağlıyoruz. Kameralı görüntüleme sistemiyle, yer ve zemin kaplamalarında, duvarların arkalarında ve iç kısımlarında oluşan su sızıntıları tespit edilir. Bilgisayar ekranından görüntülenen su sızıntısı ve sızıntının yoğunluğu net olarak belirlenmekte, böylelikle sadece sızıntı olan alan onarılmaktadır.

Robot cihazlı tesisatçı olarak günün her saati keşif ve tamirat hizmeti sunan ekibimiz, konutlar, iş ve çalışma alanları ile her büyüklükteki ve özellikteki alanda çalışma sağlamaktadır. Boru malzemeleri ve çap mesafelerine göre tespit edilen akustik sesler ile sızıntının türü ve niteliği belirlenir.

Robotlu Su Kaçağı Tespitinde Akustik Dinleme

Robotlu sızıntı tespitinde, yapı ögelerinin iç kısımlarındaki kaçaklar, akustik cihazlar ile dinlenerek tespit edilir. Borular içerisindeki sesler, basınçtan ötürü farklı sesler sunar. Kaçak, patlak veya sızıntı olan borulardaki, suyun akış sesi ve duvarda çıkardığı ses, teknolojik cihazlarla tespit edilebildiği gibi sesin niteliğini de analiz edebilmek önemlidir.

Uzman kadromuz, akustik sesleri ve akustiği etkileyen faktörleri değerlendirme konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Bakır borular, çelik borular, plastik borular gibi tüm tesisat özelliklerinde, nokta atışı ile su sızıntısı tespiti yapmaktadır.

Mutfak Gideri Açma

Su Kaçağı Tespitinde Hızlı ve Nitelikli Onarım

Su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda, teknolojik hizmetler sunan firmamız onarım ve bakım hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir. Mobil keşif ekibimiz ile şehrin tüm bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Telefon hatlarımızdan bizlere erişim sağlayarak randevu alabilir, su kaçaklarının tespit ve onarım hizmetlerinden ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Tesisat yenileme, onarım ve bakım çalışmaları, keşif, montaj ve robotla su kaçağı tespiti çalışmalarından yararlanmak için online sistem üzerinden veya telefonla randevu oluşturabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde güvenilir hizmet sunuyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA