İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Robotla Su Kaçağını Bulan Firmalar

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Robotla Su Kaçağını Bulan Firmalar

Su kaçağı bulan tesisatçı firma olarak AC borular, dökme demir borular ve PVC boruların tamamında, su kaçağı tespiti yapıyoruz. Gelişmiş teknolojilerden yararlanarak, nitelikli cihazlarımız ve tam donanımlı mobil ekipmanlarımız ile tüm alanlardaki su sızıntılarını, kaçaklarını ve borularda oluşmuş patlakları tespit ediyor, güvenilir hizmetlerimiz ile tamirat sağlıyoruz.

İster online sistemimizden isterseniz çağrı merkezlerimizden telefonla erişim sağlayarak randevu alabilir, keşif ve onarım servisleri talebinde bulunabilirsiniz. Robotla su kaçağını bulan firmalar arasında sunduğumuz uygun fiyatlar ile İstanbul ilinin her bölgesinde profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera sistemleri ve kirli su kamera sistemleri ile tüm tesisatlardaki patlakları belirliyoruz. Klozet ve küvetlerdeki sızıntılar, kombi ve peteklerdeki sızıntılar, boru ve bağlantı kısımlarındaki sızıntılar ile zemin ve duvar içlerindeki tüm kaçaklarda bilgisayarlı analiz sağlıyoruz.

İstanbul’un su kaçağı bulan firma ve ustaları olarak tesisat tamiri ve yenileme işlemlerinde de kalite sunuyoruz. Bakır ve demir borular, PVC sistemler gibi donanımlı ekipmanlarımız, mobil araçlarımızda eksiksiz olarak sunulmaktadır. Dolayısıyla kaçak tespiti ardından anında onarım ile tüm kaçakları önlüyoruz.

Kombi ve Radyatörlerde Robotlu Tespit

Kırmadan su kaçağı tespiti ile açık ve kapalı alanlardaki tüm sızıntıları, robot sistemlerimiz ile belirliyoruz. Kombi ögelerindeki sızıntıları açmadan, kırmadan keşif ile anında belirliyor, kimyasal ilaç ile sızıntıları %100 kapatıyoruz. Petekler ve petek borularındaki, bağlantı bölümlerindeki muhtemel kaçakları, nemölçer cihazlar ve termal kameralarla belirleyerek, kırmadan onarımı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca akustik dinleme cihazlarımız bulunmaktadır. Yapıların iç kısımlarında erişilmeyen bölgeler için akustik dinleme sağlayarak hem boru özellikleri hem kaçak noktasını belirlemede, en hızlı sürede hizmet sağlıyoruz. Su kaçağını tespit eden tesisatçı kadromuz, tüm tesisatlarda deneyim sahibi ve uzmandırlar.

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Robotlu Tespit ile Kaçak ve Sızıntılara Son

Robotlu tesisatçılara donanım ettiğimiz teçhizat ve ekipmanlar ile binalar, inşaat alanları, su depoları, üretim ve dönüşüm tesisleri, atık su ve temiz su kanalları, baraj ve göletler, havuz ve su kanallarının, tesisatının olduğu tüm alanlarda faaliyet gösteriyoruz.

Yapılarınızın güvenli ve konforlu şekilde kullanılması, kaçakların önlenmesi ve duvarlarda oluşan nem, rutubet, kabarma gibi sorunların giderilmesi için hemen randevu alabilirsiniz.

Robotlu Tespitlerde Fiyatlar

Robot cihazlı tesisatçı ekibimiz, hızlı ve güvenilir hizmetleriyle günün her saati hizmet vermektedir. İletişim hatlarımızdan randevu oluşturarak tüm fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Su kaçağı tespit ve onarımlarında, yapılan uygulamalar, onarım çalışmaları ve kullanılan materyallere bağlı olarak fiyat belirlenmektedir.

İstanbul’un lider firması olarak ekonomik fiyat garantisi, güvenilir hizmetler ve kaliteli teknik donanımlarımız ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tüm ilçeler ve semtlerde faaliyet gösteren mobil ekibimiz, randevu ve servis talebiniz ile birlikte en hızlı sürede hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA