İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Profesyonel Cihazlar ile Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Mutfak Gideri Açma

Profesyonel Cihazlar ile Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Sektörün en iyi kaçak bulma ekibi ile hizmet veriyor, tüm su sızıntılarını en kısa sürede tespit ediyoruz. Firmamız, güncel teknoloji ile dizayn edilen kameralı görüntüleme cihazları ile tesisat ve su kaçaklarını tespit etme alanında faaliyet gösteriyor. Ayrıca onarım ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, yenileme, tadilat, keşif ve montaj hizmetleriyle tüm tesisatlar da kaçaksız, sızıntısız kullanım konforu sağlıyoruz.

Su kaçağı tespiti yapan firma olarak, mobil çağrı numaralarımızdan dilediğiniz her an erişim sağlayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçak Tespit Cihazları

Profesyonel cihazlarla su kaçağı bulan usta kadromuz ile en hızlı tespit ve onarım faaliyetleri sunuyoruz. Konutlar, iş yerleri, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, üretim tesisleri, eğitim merkezleri gibi tüm alanlarda oluşmuş su sızıntılarını profesyonel cihazlar ile tespit ediyoruz.

Su kaçağı tespiti yapan usta ekibimiz, tesisat alanında da deneyimlidirler. Yalnızca keşif hizmeti değil, anında onarım ve tadilat hizmetleriyle kısa sürede çözüm odaklı çalışmalar sunmaktadırlar.

Kameralı Cihazla Tıkalı Pimaşları Açan Tesisatçı

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Bilgisayarla görüntüleme tekniği sunan profesyonel cihazlar kullanıyoruz. Hem kameralı görüntüleme cihazları hem de sesli cihazlar ile tespit sağlıyoruz. Akustik cihazlar ile zeminlerin altlarında oluşmuş olabilen kaçakları öncelikle belirliyor ve kameralı görüntüleme cihazları ile sızıntıların olduğu alanı net olarak belirliyoruz.

Su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda, her biri alanında uzman kadromuz ve yüksek teknoloji ile imal edilen cihazlarımız ile hizmet sunuyoruz. Zemin kaplamları, duvarlar, tesisatlar ve yapı özelliklerine zarar vermeden, kırmadan, dökmeden nokta atışıyla tespit sağlıyoruz.

Su Kaçakları Nasıl Onarılır?

Donanımlı cihazlarımız ile tespit edilen su kaçağı alanlarını, en minimal şekilde açarak onarım sağlıyoruz. Sadece su kaçağı olan kısımda çalışma yaparak, yapı özelliklerine zarar vermeden tamirat işlemlerini en hızlı şekilde ve profesyonellikle sağlıyoruz. Firmamızda kullanılan tüm tesisat ürünleri, 1. sınıf materyallerden oluşmakta e tedarikçilerimiz yurdun en iyi firmalarından seçilmektedir.

Küvet, duş tekneleri, lavabolar ve tesisatları, mutfak evyeleri, radyatörler ve boruları gibi su borularının tamamında ve giderlerdeki su kaçaklarını hızlı tespit ve uzman tamirat hizmetleriyle, kısa sürede çözüyoruz.

Kameralı Cihazla Tıkalı Pimaşları Açan Tesisatçı

Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti

En yeni teknolojiler ile profesyonel kategoride imal edilen cihazlar ile faaliyet göstermekteyiz. Tüm yaşam ve iş alanlarında, spor tesislerinde, turizm tesislerine ve hemen her sektörde hizmet sunmaktayız. Sadece konut ve iş alanlarındaki su kaçaklarının tespitinde değil, geri dönüşüm tesislerinde, havuzlarda, spor komplekslerinde ve su olan, su kaçağı olan tüm alanlarda nitelikli hizmet sunmaktayız.

Online web hizmetlerimizden yararlanabilir, telefonla erişim sağlayarak dilediğiniz her an keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kameralı ya da akustik su kaçağı tespit cihazları ve nitelikli işçilik sistemleriyle en hızlı sürede müşteri memnuniyet sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimizi inceleyebilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA