İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Kartal Su Kaçağı Bulma

Kartal Su Kaçağı Bulma

Kartal Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı tespiti ve profesyonel onarım hizmetleri ile Kartal ve civar ilçelerde faaliyet gösteriyoruz. Mobil çağrı sistemimiz ve mobil ekipmanlarımız ile en hızlı sürede tüm su kaçaklarının tespitlerini, onarım ve yenileme işlemlerini, güvenilir hizmet anlayışımız ile sağlıyoruz.

Kırmadan su kaçağı bulan donanımlarımız, son teknolojiler ile dizayn edilmiş sisteme sahiptirler. Termal kameralı sistem, akustik ses sistemleri ve nem ölçer cihazlarımız ile yapıları bozmadan onarım işlemleri sağlıyoruz.

Termal Kamera ile Su Sızıntısı Tespiti

Kartal su kaçağı bulma işlemlerinde kullandığımız termal kameralar ile duvarların iç kısımlarında veya zemin kaplamalarının alt kısmında oluşan tüm çatlak, kırık ve sızıntıya neden olan sorunları kolaylıkla tespit ediyoruz. Uzman ekibimiz ile su kaçağı tespiti yapıyor, sadece onarılması gereken bölgede tadilat uygulayarak tesisatların güvencesini sağlıyoruz.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan servislerimiz ile su kaçağı bulan tesisatçı ustalarımızın profesyonel iş sunumları ile tüm kaçakları onarıyoruz.

Akustik Dinleme ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulan firma olarak sektörün lider konumu ve en yeni teknolojileriyle hizmet veriyoruz. Bina, iş yeri, tesisler ve tüm yaşam- sosyal ve iş alanlarında, muhtemel su kaçaklarının tespitini en hızlı sürede yapıyoruz. Teknik kadromuz ve teknik donanımlarımız ile su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Akustik dinleme cihazları, su tesisatları, borular ve benzeri alanlarda betonarme yapıların arka ve iç kısımlarındaki su damlacık seslerini tespit ederek, sızıntının nerede olduğunu belirler. Böylelikle tüm tesisatı ya da inşaat özelliklerini kırmaya gerek kalmadan sadece sızıntının olduğu bölge açılır ve kısa sürede onarımı, bakımı tamamlanır.

Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti

Nem Ölçer Cihazlar ile Su Sızıntısı Tespiti

Su kaçağını tespit eden tesisatçı ustalarımız aynı zamanda teknik donanım ve onarım konusunda deneyimlidirler. Teknolojik cihazlarımız ile tespit edilen sızıntıların onarımı, keşif işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Onarılması gereken tesisat boruları belirlenir ve tamirat aynı anda sağlanır.

Banyo, tuvalet, mutfak gibi alanlarda su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız, telefon numaralarımızdan dilediğiniz her an erişim sağlayabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz. Nem ölçen cihazlar ile tavan ve tabanlarda, duvarlarda oluşan su lekeleri, kabarma gibi bölgeler tespit edilerek nem oranları, ıslaklıkları belirlenir. Kırmadan, dökmeden sadece hasar olan bölge onarılır.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Su sızıntısının çıkardığı sesten tespit yapan akustik cihazlar, pis su kameraları, termal kameralar gibi cihazların kullanımına bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir. su hasarını belirleyen teknolojik kullanımların yanı sıra tesisat yenileme, onarım ve kullanılan malzemelere göre fiyatlar belirlenmektedir.

Yapılardaki iç teçhizatlarda duvar içerisinde patlayan su borularının yerini tespit etmesi en hızlı sürede sağlanan kaliteli hizmetlerimiz ile dış teçhizatlarda ki tesisat borularında meydana gelen su kaçaklarını tespit etmesi için kullanılan cihazlarımız ve servis fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Telefon hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA