İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti

Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti

Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti yapan firma olarak, şehrin en hızlı hizmet veren kuruluşu olarak faaliyet gösteriyoruz. Kırmadan tespit ve onarım özellikleriyle, tüm yaşam alanlarındaki su sızıntılarını tespit ediyor ve onarıyoruz. Firmamız mobil çağrı merkezi ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekte ve en hızlı sürede mobil keşif ekibimiz ile onarım yapılmaktadır.

Kameralı su kaçağı tespiti, duvar ardını görüntüleyebilen ve akustik özellikleriyle su sızıntıları ve sızan alanları görüntülemeye yarayan teknolojik cihazlar ile yapılıyor. Tesisatın hangi alanında sorun olduğunu belirten cihazlar ile duvarları yıkmadan, yapılara zarar vermeden çalışma sağlıyoruz.

Su Tesisatı Kaçaklarında Profesyonel Onarım

Banyo, mutfak, tuvaletler veya konutların herhangi tesisat alanlarında ya da tesisat borularının geçtiği alanlarda, su kaçağının tespitini en kısa sürede yapıyoruz. Profesyonel kadromuz ile su kaçağı tespiti yapan usta ekibimiz ve yüksek teknolojiyle üretilmiş 3D kamara sistemlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Onarım, bakım, yenileme, keşif ve tespit hizmetlerimi ile sektörün lider firması olarak faaliyet göstermekteyiz.

Su boruları, gider boruları, küvet ve duş tekneleri, kalorifer boruları gibi alanlardan kaynaklanan su kaçak tespit ve daha büyük alanlardaki kaçakların tespiti için çalışma sunmaktayız. Açık ve kapalı havuzlar, üretim tesisleri, geri dönüşüm gibi alanların tamamında en kısa sürede kaçak tespit hizmeti sunuyoruz.

3 Boyutlu Kaçak Tespit Çalışması

Su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda kullandığımız cihazlardan bahsedebiliriz. Sert zeminler ve inşaat yapılarının iç ve arka kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralı cihazlarımız ile sızıntı olan alanları belirliyoruz. Sektörel deneyim ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, akustik ses dinleme özelliği sunan kaçak tespit cihazları ve kameralı cihazlar ile keşif hizmeti vermektedir. Duvarları kırmaya, tesisatı bozmaya gerek olmadan görüntüleme sistemleriyle nokta atışı yapıyor, su sızıntısı tespiti ile kısa sürede tamirat hizmeti sağlıyoruz.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit 8

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçağının nerede olduğunu gösteren cihaz ile öncelikle sızıntıyı tespit ediyor sonrasında neden kaynaklandığı ve çözümünü sunuyoruz. Su kaçakları tesisatın nitelikli şekilde yapılmamasından kaynaklanabildiği gibi zaman içerisinde eskiyen borulardan veya tesisat bağlantı aparatlarından kaynaklanabilir. Giderlerde oluşan su kaçakları, yine tesisat bağlantılarından, bağlantı ürünlerinin eskimesi, yıpranması veya kaliteli ürün seçilmemesinden kaynaklanabilir.

Su Sızıntısı Nasıl Belirlenir?

Kameralı cihazla su kaçak tespit çalışmaları duvarlarda oluşan kabarmalar, soyulmalar, küflenme ve rutubet ile belirlenir. Tavan veya tabanlarda oluşan su sararması, fayansların derzlerinde oluşan renk değişiklikleri, banyo ve mutfak lavabolarının alt kısımlarında oluşan kabarmalar, duvar boyalarındaki dökülme ve kabarıklıklar, su sızıntısının olduğunu gösteren unsurlardır.

Su sızıntılarının tespiti için sızmanın nerede olduğunu belirlemek, yapı ögelerine zarar vermemek için önemlidir. Kameralı görüntüleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapmak, tesisata zarar vermeyeceği gibi duvar ve zemin kaplamalarına da zarar vermeden onarım imkanı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA