İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Binalarda çoğu zaman ya üst katlardan size ya da sizden alt katlara su sızıntısı olarak sorunlar yansıyabilmektedir. Su kaçağı hangi katta oluşmuş ise gerekli çözüm o kat sahibi tarafından bulunacaktır. Kadıköy su kaçağı bulma firması olarak her türlü su tesisat sorunlarınızda yanınızda olmaya çalışmaktayız. Binalarda oluşacak olan su kaçağı problemleri birçok sorunu birlikte getirecek, tavan ve duvarlarda kabarma, boyada dökülme ve kötü görüntü oluşturacaktır. Duvar ve tavanlarda göreceğiniz en küçük nemlenme ve renk değiştirme durumları su kaçağının olduğunu gösterecektir. Bu durumlarda gecikmeden müdahale ettirmeniz gerekir.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Hangi Durumlarda Su Kaçağı Oluşmuştur?

Tüm binalarda zamanla su kaçağı meydana gelebilir. Bunun birçok nedeni bulunmaktadır. Zaman zaman evinizde bazı kontrolleri yaparak su kaçağı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Ya da su kaçağı bulan tesisatçı çağırarak kontrol ettirebilirsiniz. Su kaçağı olan durumlar;

 • Su saatine kontrol ettiğinizde su kullanılmadığı halde dönüyorsa,
 • Su faturasında ani yükseliş varsa,
 • Alt kata sızıntı oluyorsa,
 • Bina zemininde su birikintisi oluşmuşsa,
 • Fayans derz dolguları renk değiştirmiş ve yerinden çıkmışsa,
 • Evin çeşitli yerlerinde nemlenme varsa,
 • Evde çeşitli böcekler görülmeye başlanmış ve çoğalmış ise evinizdeki su tesisatından su kaçağı oluşuyor demektir.

Su kaçağı olduğunda fazla endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü firmamız kırmadan su kaçağı tespiti yapabildiği için sizlere temiz iş yapacak ve evinize zarar vermeden sorunu giderecektir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Evinizden su sızıntısı olduğu şikayeti geldiğinden su kaçağı bulan firma olarak bizleri arayabilirsiniz.

Su kaçağını tespit eden tesisatçı ekibimiz, elektronik teknik cihazlar kullanarak, her türlü su kaçağı olayını tespit edecektir. Bu işler için geliştirilmiş olan, termal su kamerası, boru görüntüleme kamerası, akustik dinleme cihazı, nem ölçer, pis su kamerası gibi teknik cihazlar yardımı ile kırma işlemi yapılmadan tespitler yapılır.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Tespit Yöntemleri

Su kaçağı sorunu ister ev isterse iş yeri binalarında olsun ekiplerimiz tarafından bina durumuna göre farklı teknikler kullanılarak tespit çalışması yapılmaktadır. Ekiplerimizin kullandığı yöntemler genellikle;

 1. Zeminde su birikmesi varsa, fayanslar kaldırılarak kontrol edilerek,
 2. Sıcak su termal kamerası ile su akışı takip edilerek bulma,
 3. Su tesisat boruları özel kamera sistemi ile görüntülenerek tespit yapma,
 4. Akustik dinleme cihazı ile kaçak olan bölge çevresinde dinleme yaparak nokta tespiti,
 5. Bina içerisinde oluşan nemli noktaları gözlemlenerek kaçak su noktalarının tespiti yapılabilmektedir.

Servis Ücretlerimiz

Firmamız uzun yıllar Kadıköy ve çevresinde su tesisat işleri ile uğraşmakta ve modern cihazları ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Su kaçağı işlemlerinin tespit ve tamirat işlemleri için ücret belirlemesi, kullanılacak tespit tekniğine, arızanın boyutu ve kullanılan malzemeye göre değişecektir. Yapılan işlere işçilik ücreti eklenir ve en uygun işlem ücreti hesaplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA