İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

İkinci El Su Kaçak Tespit Cihazı Nasıl Alınır?

Su Kaçağı bulma ve tamiri

Esenler Su Kaçağı Bulma
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İkinci El Su Kaçak Tespit Cihazı Nasıl Alınır?

Su kaçak tespit işlemi oldukça dikkat isteyen bir meslektir. Kullanılan makineler son derece dikkatli kullanılmalı ve kaliteli olmalıdır Bu işi yapan firmalar kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek için tespit cihazlarına ihtiyaç duymaktadır. İkici el su kaçak tespit cihazı nasıl alınır? diye soran firmalar için piyasada çok fazla sahtekar olduğunu hatırlatarak dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz.

İkici el cihaz almak isteyenler fiyatlara aldanarak daha sonra mağdur duruma düşebilir, bu duruma düşmemek için cihaz satışı yapan kişilere nasıl çalıştığı ile ilgili sorular sarabilir, cihazın seri numarasını sorgulayarak satın alabilirsiniz. Su kaçağı bulan cihazlar ile birlikte iş yükünüz hafifleyerek daha kolay tespit yapabilirsiniz. Daire içinde kırılma yada herhangi bir tadilat gerekmeden kısa sürede sızıntı tespit edilerek müdahale edilebilir. Su kaçağı her zaman kendi dairenizden gerçekleşmez, yan daire ya da üst daireden de kaynaklı olabilir bu tespiti yapan aletler ile kısa sürede sonuca ulaşabiliriz.

Kombilerde Yaşanan Su Kaçağını Termal Kamerayla Bulan Firma

Su Kaçak Tespit Cihaz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada satılan çok sayıda su kaçağı tespiti yapan cihaz seçenekleri bulunmaktadır. Cihaz seçimi yaparken önemli olan cihazın en hassas ve ince olan sızıntıyı tespit edecek kalitede olmasına dikkat etmektir. Su kaçağı bulan tesisatçı kaçağı akustik dinleme cihazları ile tespit edebilmektedir. Kullanılan cihaz sadece kaçağın sesini vermeli, yalın ve net olmalıdır.

Bu sayede herhangi bir yanlış nokta tespit etmeden direk kaçağın yerini bulabilirsiniz. Su kaçakları tespit cihazı yurt dışında üretilmektedir. Elektronik cihaz olması açısında arızalanma durumunu göz önünde bulundurarak, servis hizmeti gelişmiş daha fazla ağa sahip olan seçenekleri tercih etmeniz gerekir. Doğru seçenek için kaliteli bir makine ve yaygın servis ağına sahip seçeneklere önem vererek alım yapabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Yaşadığınız su kaçağı sorununa göre farklı cihazlar kullanılarak tespit yapılmaktadır. Su kaçakları tipine göre su kaçağı bulan firma; dinleme cihazı, termal kamera, pis su kamerası, nemölçer gibi cihazlar kullanılmaktadır. Su kaçak arama makinesi almak istiyorsanız mutlaka işi bilen birine danışmanızı ve almanızı tavsiye ediyoruz. Cihazı almadan önce bir ustaya kalite kontrol ettirmeniz gerekiyor.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm Cihazla Tespit

Su Kaçağı Tespit

Su kaçağı gibi bir durum yaşamanız halinde su kaçağını tespit eden tesisatçı hemen kaçağı tespit ederek müdahale etmektedir. Tespit aşamasında önemli olan dairede hiç hasar vermeden kırmadan tespit yapabilmektir. Tespit sırasında kaçak olan bölge termal kamera, akustik dinleme cihazları ile tam noktası tespit edilir ve hemen tamiri gerçekleşir. Yapılan tamir işlemi garanti altında işini iyi bilen servis elemanı ile yapılır. Herhangi bir kaçak sorunu yaşamanız halinde yapmanız gereken sizi mağdur etmeyecek kaliteli ve güvenilir firma seçmenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA