İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su Kaçağı Bulma

Su tesisatlarında yapısal sorunlardan dolayı veya kullanımdan kaynaklanan sebeplerden ötürü aşınmaya bağlı olarak, kaçak meydana gelebilir. Su kaçağı, insanların konforlarını olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Bundan dolayı kaçağın hızlıca tespiti ve tamiratı önem arz etmektedir. Bununla birlikte, su kaçağını aramak için fayansların kırılması müşterilerin pek de memnun olmadığı bir yöntemdir.

Teknolojik olanakların işe daha fazla katkısıyla beraber, su kaçağının kırma işlemi olmaksızın tespiti mümkün olmaktadır. Bu sebeple, tüm firmalar kendilerini teknolojik altyapı bakımından güncellemiştir. Bizler de uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak, esenler su kaçağı bulma konusunda en doğru ve verimli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulmak için Hangi Yöntemler Var?

Su kaçağının bulunması noktasında geleneksel yöntemler ve yeni yöntemler mevcuttur. Geleneksel yöntem, insanların pek tercih etmediği bir yöntemdir. Zira bu yöntemde kaçağı bulmak için kırma işlemi yapılır.

Yeni yöntemde ise, teknolojik cihazlar kullanılması sayesinde kırma işlemi yapılmadan kaçak tespiti yapılır. Bu alanda hizmet veren, su kaçağı bulan tesisatçı Nemölçer, Termal kamera, Kanal-boru görüntüleme kamerası ve akustik dinleme cihazları ile sonuç almaktadır. Su kaçağı bulan cihazlar oldukça işlevseldir.

Su Kaçağı Bulan Firmaların Kullandığı Cihazlar

Su tesisatında veya gider borularında olan kaçağı tespit etmek maksadıyla, su kaçağı bulan firma için gerekli olan ekipmanlar vardır.

Nemölçer cihazı: Bu cihaz su sebebiyle oluşan nemi tespit etmektedir.

Termal Kamera: Bu cihaz ise, sıcak suda oluşmuş olan bir kaçağın tespitinde faydalıdır. Gerek kalorifer tesisatında gerekse de sıcak su tesisatında var olan kaçak bu termal kamerayla tespit edilebilmektedir.

Kanal-Boru Görüntüleme Kamerası: Söz konusu su kaçağı eğer pis su giderlerinden kaynaklanıyorsa, bu kolaylıkla tespit edilebilir.

Akustik Dinleme Cihazı: Su kaçağının tespiti konusunda en faydalı cihazlardan biri de akustik dinleme cihazlarıdır. Özellikle temiz su tesisatında fayda sağlamaktadır. Bu cihazın hassasiyetinden istifade edilebilmesi için, uzman personel gereklidir. Firmamız hem uygun ekipmanlara hem uzman personele sahip olması sebebiyle en doğru çözümleri sunabilmektedir.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Yapan Firmalar

Su kaçağının tespiti eve gelen ustaların, su kaçağını bulabilmek adına birkaç ayrı noktayı kırması, ev sahipleri açısından ayrı ve daha büyük sıkıntılar ile ek masraflar çıkaracaktır. Bundan ötürü, kırmadan su kaçağı yapan firmaların hizmetleri giderek daha fazla rağbet görmektedir. Burada cihazlar kadar, cihazları kullanan personelin de deneyimli olması elzemdir. Firmamız teknolojik cihazlara sahip olmasının yanı sıra, deneyimli personeliyle fark yaratmaktadır.

Firmamızın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Su kaçağının tespit edilebilmesine olanak tanıyan cihazlar son derece önemlidir. Bizler bu cihazlara sahip olduğumuz gibi, alanında uzman su kaçağını tespit eden tesisatçı personellerimizle faaliyet göstermekteyiz. Faaliyetlerimizde sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız sayesinde, güvenilir bir firma olmayı başarmış durumdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA