İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Cihazla Su Kaçağı Tamir Eden Firmalar

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Tamir Eden Firmalar

Binalarda tamir edilmeyen su kaçakları zamanla duvar yapısını bozmaya başlayacak ve oturduğumuz evin içerisinde duvar sıvaları dökülecek, boyalar kabaracak ve ağır nem kokusu oluşmaya başlayacaktır. Bu nedenle bir su kaçağı tespit edildiği anda Cihazla su kaçağı tamir eden firmalar bulunmalı ve doğru bir tespitin yapılması sağlanmalıdır. Cihaz kullanan firmalar hem evinize zarar vermeden hem de su kaçağı yeri nokta olarak hızlı bir şekilde tespit edilecek tamir edilmesini sağlayacaktır. Evlerin yapımı aşamasında yapılan su tesisatlarında kullanılan malzemelerin kalitesinin düşük olması, bağlantı noktalarının düzgün yapılmaması, özensiz döşeme işlemleri gibi birçok neden su kaçaklarının oluşmasını kolaylaştırmaktadır.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Binada Su Kaçağı

Binalar yaşam alanları olduğu ve sürekli su kullanımı yapıldığı için, zamanla belirli noktalarda arızaların meydana gelmesi ve su kaçaklarının oluşması kaçınılmaz bir durumdur. Binaların su kaçakları çoğunlukla ıslak zemin olarak bilinen banyo, tuvalet, balkon gibi fayans ile kaplı bulunan zeminlerden alt katlara sızıntı olarak görülmektedir. Bu yalıtım malzemelerinin özelliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Tesisat içerisinde bir kaçak söz konusu ise, su kaçağı bulan tesisatçı bularak su kaçağının oluştuğu noktayı buldurmalıyız. Günümüzde firmamız bu tür hizmetlerde teknik cihazlar kullanmakta ve kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Teknik cihazlar hem doğru tespitin hızlı olarak yapılmasını, hem de duvarlar içerisinde su kaçağı aramak için rastgele kırma işlemlerini önleyecektir.

Su Kaçağı Tamiratı

Binanızda su kaçağı olduğu öğrenildiğinde en kısa süre içerisinde tamir ettirmelisiniz. Tamir edilmediğinde zaman ilerledikçe, kaçak olan suyun bina duvarlarına vereceği zarar büyüyecektir. Zararı önlemek ve işlemleri daha hesaplı yaptırabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz ya da en yakın su kaçağını tespit eden tesisatçı usta çağırabilirsiniz. Bizler su kaçağı bulan firma olarak teknik cihazlar kullanarak arıza tespitlerimizi yapmaktayız. Teknik cihazlar ile yaptığımız çalışmalarımız ile sizlere daha az masraf çıkartmakta ve sorunlara hızlı çözümler oluşturmaktayız.

Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

Teknik Cihazlar ile Tespit

Mahalle aralarında birçok kişi tarafından çeşitli tesisat tamirleri yapılmakta ve en çok su kaçağı gibi sorunlara müdahale ettikleri bilinmektedir. Evimizde oluşan su kaçağının yerinin doğru tespit edilebilmesi, soruna kalıcı çözümler üretebilmek için tesisatçılarının teknik cihazlar kullanması önemli bir aşamadır. Su kaçaklarının tespiti için, nemölçer, dinleme, termal kamera, boru kamerası gibi birçok teknik cihaz kullanılmaktadır.

Duvarlarda Nemlenme Oluşması

Binaların duvarlarının iç kesimlerinde, duvarın alt bölümü ya da üst taraflarında lokal nemlenme bölgesinin oluştuğu görülürse bu bir yerlerden su sızıntısının olduğunu göstermektedir. Nemlenmeler takip edilmeli ve nemlenmenin devam etmesi durumunda kaynağı araştırılmalıdır. Su tesisatçısı çağırarak nerelerden su sızıntısı olduğu tespiti yapılmalıdır. Müdahale edilmeyen nem olayları zamanla koku oluşturacak ve duvar yapısına zarar verecektir. Ustalar, nemölçer cihazları ile duvar nem durumunu ve su kaçak yerini tespit etmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA