İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

İşyerlerimiz ya da evlerimizde meydana gelen su kaçağı sorunlarını gidermek için bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan firma bulmamız işlerimizin kolay ve temiz olarak yapılmasını sağlayacaktır. Firmamız tam donanımlı olarak her türlü tesisat arızalarında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ancak çok sayıda tesisat tamircisi bulunmasına rağmen teknik cihazlara sahip olan ve bu cihazları kullanan servis sayısı azdır. Su kaçağı sorunlarınız için tamirci çağırırken teknik cihazlarının olmasına dikkat etmelisiniz. Teknik cihazları bulunan servis arıza yerinin çok kısa süre içerisinde tespit edebilecek ve daha az masrafla işlerin yapılmasını sağlayacaktır.

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Binada Su Kaçağı Oluşması

Binalarda çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak su kaçakları meydana gelebilmektedir. Bu nedenler arasında, bina duvarlarında yapılan tadilat işlemlerinde bilinçsiz ve kontrolsüz hareketler su tesisat borularının zarar görmesine ve su kaçaklarının oluşmasına neden olacaktır. Diğer nedenler ise bina zemin yalıtımlarının düzgün yapılmaması, tesisatta hatalı ve kalitesiz ürünlerin kullanılması gibi nedenlerdir. Her ne suretle olursa olsun su sızıntısı görüldüğünde, su kaçağı bulan tesisatçı yardımı ile sorunların çözülmesi sağlanmalıdır. Sorunların çözümü için yapılan çalışmalar esnasında teknik cihazların kullanılması sağlanmalıdır. Teknik cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespit edilebilecektir. Tamir için servis çağırdığınızda teknik cihazlar ile işlemlerin yapılmasını isteyebilirsiniz.

Su Kaçağı Tamiratında Firmamız

Bina içerisinde yapılacak tüm tadilat işlemleri yorucu ve masraflı işlerdir. Firmamız su kaçağı bulan firma olarak, teknik cihazları kullanmakta ve yapılacak tamirat işlerinin kolay ve masrafsız yapılmasını sağlamaktadır. Su kaçağı sorunlarınızın giderilmesi için su kaçağını tespit eden tesisatçı ihtiyaçlarınız için günün her saatinde firmamızı arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Tüm servislerimiz donanımlı ekiplerden oluşmakta ve su kaçağı tespitlerinde teknik cihazlar kullanarak, sizlere en temiz işleri yapmaktadırlar. Firmamız, su kaçağı tespitinin yapılabilmesi için geliştirilmiş olan tüm teknik cihazlara sahiptir ve güncel yazılımlı olarak kullanılmaktadır.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Teknik Cihazlarımız

Su kaçağı meydana geldiğinde, ev sahipleri hemen kaçağın bulunabilmesi için çeşitli noktalarda duvarların kazılacağını ve birçok masrafın oluşacağını düşünmeye başlarlar. Firmamızı tercih ettiğinizde bu düşüncelere kapılmanıza gerek yoktur. Çünkü firmamız tüm su kaçağı olaylarında teknik cihazlar kullanmakta ve duvarları kırmadan su kaçağı noktalarını tespit etmektedir. Bu yöntem ile yapılacak olan masraflarda azalacaktır. Teknik cihazlar olarak, boru izleme kameraları, termal kamera, dinleme cihazı gibi cihazları kullanmaktayız.

Su Kaçağının Anlaşılması

Su kaçağı olup olmadığı merak edildiğinde evlerde bazı durumlar gözlemlenerek tespit edilebilir. Öncelikle evin belirli noktalarında nemlenme olup olmadığı takip edilmelidir. Evde kullanılan tüm musluklar kapatılır ve su sayacı kontrol edilir. Musluklar kapalı olmasına rağmen sayaç dönmeye devam ediyorsa su kaçağı ihtimali büyüktür. Banyo gibi fayans zemin olan yerlerde derz dolguların renklerinde değişme meydana gelmişse bir yerlerden su sızıntısı olduğu düşünülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA