İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı tespiti ve onarımı alanında faaliyet gösteriyoruz. Şehrin en hızlı hizmetini sunan firma olarak, sektörel deneyimimiz ile profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Görüntülü ve sesli tespit cihazlarımız ile tüm alanlardaki şu kaçaklarının tespitini, en hızlı sürede gerçekleştiriyoruz.

Çağrı merkezlerimizden bizlere erişim sağlayarak tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve su kaçağı tespit hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Teknoloji ürünü cihazlarla su kaçağı tespiti yapan firma olarak, kurulduğumuz günden bu yana tam donanımlı hizmetler sunuyoruz.

Su sızıntısının olduğu yerden kırarak tespit etme olmadan, nitelikli çalışma sunuyoruz. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli, güvenilir hizmetler ile sağladığımız müşteri memnuniyetiyle; keşif, tamir, yenileme, montaj ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Kameralı Görüntüleme ile Su Kaçağı Tespiti

Bilgisayarlı cihazla su kaçağı bulma alanında en iyi ustalar ve en iyi cihazlar ile faaliyet gösteriyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerinde sunduğumuz hizmetler ile en kısa sürede tespit çalışması yapıyor ve profesyonel nitelikte çözüm odaklı çalışmalarımız ile sorunu anında gideriyoruz

Fayanslar, klozetler, banyo küvetleri, lavabolar, kalorifer petek ve boruları, su sayaçları gibi her alanda tespit sağlamaktayız. Tavanlarda oluşan su lekeleri, tabanda oluşan su sızmaları ve tüm yapılarda oluşmuş olan su kaçaklarının tespitini, kameralı cihazlar ile su kaçağı tespiti yapan usta kadromuzla belirliyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Bilgisayarlı Sistem

Akustik su kaçağı cihazı ve kameralı sistem özellikleri ile su kaçağının nerede olduğunu kısa sürede tespit ediyoruz. Borular, tesisat donanımları ve zeminlerde kullandığımız akustik cihazlar ile kırmadan keşif sağlıyoruz.

Kamera sisteminin kullanılmasıyla su kaçağının tespit edilmesi işlemlerinde, duvar ardını görüntüleyebilen ve ısı, renk formatı ile kaçağın nerede olduğunu tespit eden teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Ev ve işyerlerinize zarar vermeden, kırp- dökmeden sadece akıntının nerede olduğunu tespit ederek, hızlı onarım hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

Akustik Sistem İle Su Sızıntısı Tespiti

Su boruları, tesisatlar ve inşaat yapı ürünlerinde oluşabilmiş su sızıntılarını, akustik dinleme cihazları ile tespit ediyoruz. Su kaçağı bulan cihaz ile duvar ve zemin kaplamalarına zarar vermeden ve tüm yapıyı kırmaya gerek kalmadan tespit gerçekleştiriyoruz.

Su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda uyguladığımız diğer bir yöntem ise kameralı görüntüleme tespit cihazıdır. Monitörde sunulan su sızıntıları renk ve akıntı yoğunluğuna göre belirlenmektedir.

Su Kaçağı Tespit ve Onarımında Teknolojik Sunum Su patlaklarını bulma cihazları ile banyo, mutfak, ara bölümler, radyatör bağlantıları, açık ve kapalı havuzlar, su depoları, yapay göletler ve süs havuzları ve üretim ve geri dönüşüm tesislerinde tespit hizmetleri sunuyoruz.

Bilgisayarlı su kaçağı ustası için 7/24 telefonla iletişim sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve profesyonel hizmetler ile su kaçağının yerinin tespiti hızlı ve kolay şekilde sağlanmaktadır. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında güvenilir hizmetler ve anında onarım, yenileme ve bakım çalışmalarıyla faaliyet gösteriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA