İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

Her binada zaman zaman bazı katlarda su kaçağı meydana gelebilmekte ve bu alt katlara sızıntı olarak yansıyacaktır. Üst katlarda meydana gelen bir su kaçağı bazen hemen bir alt kata bazen de birkaç kat altta kendisini gösterebilecektir. Su tesisatı borularında meydan gelen sızıntı ile ortaya çıkan su duvar içerisinde kendisine yol bularak alt katlara doğru gidecektir. Beylikdüzü su kaçağı bulma işlerinde firmamız her türlü su tesisat tamirat hizmeti vermektedir. Su kaçağı tamir edilmediği zaman, ev sahibine yüksek su faturasına, alt katlara ise duvarlarda kabarma ve küflenme gibi durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Hangi Durumlar Su Kaçağı Olduğunu Gösterir

Bazı dönemlerde binaların duvarlarında çeşitli olumsuzluklar görülmeye başlanır. Bu su kaçağı nedeniyle duvar boya ve sıvasında kabarma, nem oluşması gibi durumlar görülür. Firmamız bünyesinde su kaçağı bulan tesisatçı ekipler bulunmakta ve ekiplerimiz yapacakları kontrol ile su kaçağı olup olmadığına karar verir.

Her ay düzenli olarak belirli fiyat aralıklarında gelen su faturanızda ani artış varsa, alt komşularınızdan su sızıntı şikayeti geliyorsa, su sayacınız su tüketilmemesine rağmen dönmeye devam ediyorsa, evinizin içerisinde belirli noktalarda nemlenme oluşuyorsa, banyo gibi ıslak zeminden oluşan alanlarda su birikintisi meydana geliyorsa bu durumlar evinizde su kaçağı olduğunu göstermektedir. Bu belirtileri gördüğünüzde kırmadan su kaçağı tespiti yapan ekiplerimizi çağırabilir ve sorunun çözümünü isteyebilirsiniz.

Kırmadan Tespit Nasıl Yapılır?

Su kaçağı oluştuğunda veya olma ihtimalinden şüphelenmeniz durumunda firmamız ile iletişime geçebilir ve su kaçağını tespit eden tesisatçı talebinizi iletebilirsiniz. Beylikdüzü ve çevresinde su kaçağı bulan firma olarak müşterilerimize en hızlı ve en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Su kaçağı tespitleri için çeşitli teknik cihazlar kullanmakta ve bina içerisinde her hangi bir alanı kırmadan tespitlerimizi yapmaktayız. Günümüzde en doğru ve temiz işler için teknik cihazlar sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Su Kaçağı Tespiti | Su Kaçıran Yeri Bulma

Kaçak Tespit Yöntemleri

Firmamız, tüm binalarda su kaçakları gibi tesisat arızaları için gelişmiş teknikleri kullanmakta ve tespitleri çeşitli elektronik cihazları kullanmaktadır. Doğru ve hızlı tespit için takip ettiğimiz yöntemler arasında, termal kamera tekniği ile sıcak su takibi yapılır ve kaçak yeri tespit edilir. Boru kamera cihazı ile tüm tesisatın röntgeni çekilir ve kaçak yeri tespit edilmeye çalışılır. Tesisat dinleme cihazı ile su akış sesleri dinlenerek tespit edilmeye çalışılmaktadır. Bunların dışında bina içerisinde oluşan nem durumuna göre ya da bina içerisinde su birikmesi meydana geliyorsa birikinti yerine göre tespitler yapılabilmektedir.

Servis Hizmetlerimiz

Beylikdüzü ve çevresinde su tesisat arızalarına müdahale etmek ve sorunlara çözümler oluşturmak için ekiplerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında, tesisat arızaları, su kaçağı sorunları, yeni tesisat çekme, su gideri bağlantıları yapma gibi tüm işleri yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA