İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Ev ya da iş yerlerinde meydana gelen su kaçakları insanların yaşam konforlarını olumsuz yönde etkileyen durumlardır. Su kaçağının tamiratı için evvela tespitinin yapılması gerekmektedir. Ancak, su kaçağı tespit edilirken, fayansların kırılması çok daha büyük sorunlara ve ek masraflara yol açmaktadır.

Bu nedenle, su kaçağının teknolojik cihazlar vasıtasıyla kırma işlemi olmadan tespit edilmesi oldukça faydalıdır. Pek çok firma, kendisini bu alanda yenileme çabasına girmiş durumdadır. Firmamız da Başakşehir su kaçağı bulma konusunda gerekli teknik ekipman ve alanında uzman personeli ile en doğru hizmeti sağlaması sayesinde müşterilerin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Hangi Yöntemlerle Tespit Edilir?

Su kaçağının tespitinde eski yöntemler vardır. Bir de teknolojik olanaklardan istifade edilen yeni yöntemler vardır. Eski yöntemler de tesisatı ve dolayısıyla su kaçağını bulabilmek için kırma işlemi yapılırdı. Bazen kaçağı bulmak adına birkaç nokta kırılır ve bu yeni masraflara yol açardı. Yeni yöntemde ise, su kaçağı bulan tesisatçı teknolojik ekipmanlarla çalışır. Bu cihazlar, hassas sensörleri sayesinde kaçağı anında tespit eder ve gereksiz kırma yapılmadan sorunun çözülmesi mümkün olur.

Su Kaçağı Bulan Firmalar Nasıl Çalışır?

Evde ya da iş yerinde meydana gelmiş olan su kaçağı konusunda çağrılan ustalar, öncelikle keşif yaparlar. Suyun tesisattan mı yoksa giderden mi kaçtığını anlamaya çalışırlar. Bu aşamadan sonra su kaçağı bulan firma hassas cihazlarını devreye sokar. Bu cihazlar, akustik dinleme cihazı, kanal boru görüntüleme kameraları, nemölçer ve termal kameralardır.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Kullanılan Ekipmanın Özellikleri Nelerdir?

Nemölçer cihazı; su kaçağının olması muhtemel alanlarının kontrolünü yapan cihazdır.

Termal Kamera; su kaçağı, banyo ve mutfak tesisatından olabileceği gibi kalorifer tesisatından da olabilmektedir. Kalorifer tesisatındaki su nispeten sıcak olduğundan bu cihaz işlevseldir. Ayrıca, su kaçağının sıcak su kaynaklı olması durumunda da bu cihaz faydalıdır.

Kanal Boru Görüntüleme Kameraları; su kaçağının atık su kaynaklı olup olmadığını tespit etmeye yarayan cihazdır.

Akustik dinleme cihazı; temiz su tesisatındaki kaçakların tespitinde işlevseldir. Bu cihazın kullanımında ustanın da hassasiyeti önem arz etmektedir. Müşterilerin konforunu ön planda tutan ve bu nedenle kırmadan su kaçağı tespit eden firmamız bu teknolojik cihazlarla en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Tercih Edilecek Firmanın Özellikleri Ne Olmalıdır?

Tüm meslek gruplarında olduğu gibi, su kaçağını tespit eden tesisatçı için de müşteri memnuniyeti belirleyici etkendir. Müşteriden talep geldiğinde firmamız kısa sürede talebe yanıt vermektedir. Bununla beraber alanında uzman kadromuz, güler yüzlü hizmet prensibinden asla taviz vermemektedir.

Doğru ve garantili çözümleri sunduğumuz gibi, bu çözümleri uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Teknolojik cihazlarımız ve cihazları kullanmayı bilen uzman personelimizle kırmadan, dökmeden su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz. Garantili hizmetimiz kadar, profesyonel tarzımız sayesinde güvenilir bir firma olarak öne çıkmayı başarmış durumdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA