İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

iş yeri ve evlerde yaşanabilecek her türlü su tesisatı problemleri için firmamız İstanbul Bakırköy ve çevresine güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Günlük yaşamda çeşitli nedenlerde binalarda su kaçakları yaşanmakta ve su sızıntılarından dolayı bina zemin ve duvarları zarar görmektedir.

Bakırköy su kaçağı bulma konusunda uzman olan ekiplerimiz binanızda oluşan tüm su kaçaklarını kaçak tespit cihazları ile anında bularak, su sızıntılarının bina yapısına zarar vermeden onarımını yapacaktır. Binalarda su kaçağının oluşmasına neden olabilecek birçok sebep bulunmaktadır. Ekiplerimiz su kaçağı nedenlerine göre çalışma şekillerini belirleyecek ve en iyi çözüm önerileri ile sorunları giderecektir.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağını Olduğunu Nasıl Öğreniriz?

Evlerde yaşanabilecek en büyük sorunlardan birisi oluşacak olan su kaçağı durumlarıdır. Firmamızda bulunan su kaçağı bulan tesisatçı ustalarımızın yönlendirmeleri ile su kaçaklarını tespit edebilirsiniz. Genel olarak;

  • Tüm musluklar kapalı iken su sayacı dönüyorsa,
  • Faturanız her zamankinden yüksek geliyorsa,
  • Alt kata su sızıyorsa,
  • Tabanda sürekli su birikintisi oluyorsa,
  • Seramikler arasındaki derz dolgular renk değiştirmeye başlamışsa,
  • Duvarlarda ıslanma görünüyorsa,
  • Evde çeşitli böcekler çoğalmışsa su kaçağı neden olabilmektedir.

Görevlilerimiz bu sorunları yaşadığınızda evinizde keşif yapar ve kırmadan su kaçağı tamiri için elektronik tespit cihazları ile çalışmalarına başlarlar.

Gerekli Tespitin Yapılması

Sektörde su kaçağı bulan firma ve güvenli hizmetler sunan bir ekip olarak yer almaktayız. Bizleri telefon ile arayarak servis talebinizi iletebilir, her türlü tesisat problemlerinize en iyi çözümleri buluruz. En büyük sorunlarınızdan birisi olan su kaçağı durumlarının tespit edilebilmesi için, gelişmiş cihazları kullanarak, zemin dinlemesi yapmakta, zeminde gömülü bulunan borulardaki su kaçağı yeri nokta olarak tespit edilmektedir. Su kaçağını tespit eden tesisatçı ekibimiz kaçağın olduğu noktayı tespit ettikten sonra sadece o noktada küçük bir çalışma alanı açacak ve sorunu çözecektir.

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Az Masrafla En İyi Çözüm

Firmamız sizlere en iyi hizmetleri verebilmek için her türlü donanıma sahip olmaya çalışmaktadır.

Su kaçağı sorunlarınıza herhangi bir kırma işlemi yapmadan tespit yapabilmekte ve tespit edilen noktadan sorunu en iyi şeklide çözecek çalışmalar yapmaktadır. Tamirat çalışmaları sonunda, çalışma alanını eski haline getirecek ve sizlere ekstra iş bırakmayacaktır. Su kaçağı tespit cihazlarımız yardımı ile tüm işlerimizi daha az maliyetle yapmakta ve en iyi çözümleri üretmekteyiz.

Neden Su Kaçağı Oluşur?

Bir sorunun tespitinden önce neden oluştuğunu bilmemiz gerekir. Yaşam alanlarımızda meydana gelen su kaçağı gibi tesisat arızalarının neden meydana geldiğini bilmemiz alacağımız tedbirleri belirlememize yardımcı olacaktır.

Firmamız bu konuda müşterilerimizi bilgilendirmektedir. Su kaçağı genellikle banyo bölümünde meydana gelir. Bunun sebebi fayanslar arasındaki derz dolgularının hasar görmesidir. Borularda meydana gelen su sızıntıları ise borunun delinmesi sonucu oluşur. Buda borunun yıpranması ya da hasar görmesi sonucu ortaya çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA