İstanbul ,Türkiye
0538 955 59 74

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında kullanılan su tesisatlarında zamanla su kaçağı olayı meydana gelmektedir. Su kaçağının oluşmasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Bunlar tesisattaki boruların eskimesi ve paslanmasıyla delinmelerin meydana gelmesi, çeşitli darbeler sonucu boruların hasar görmesi, bağlantı yerlerinin hasar görmesi gibi birçok neden sıralanabilir.

Avcılar su kaçağı bulma konusunda uzman olan firma görevlilerimiz, yaşamış olduğunuz su kaçağı problemlerini kısa zaman içerisinde giderecektir. Öncelikle su kaçağının yaşandığı yeri doğru tespit edecek ve su kaçağına neden olan olaya göre müdahale gerçekleştirecektir. Kaçak yerinin doğru tespit edilmesi yapılacak işlemleri kolaylaştıracak ve daha az masrafla yapılmasını sağlayacaktır.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağını Öğrenmek

Özellikle evlerimizde bir su kaçağı olduğunda ilk etki alt katta bulunanlar tarafından görülecektir. Çünkü borulardan sızan su beton arasından sızarak aşağıya doğru inecektir. Size evinizden aşağıya su sızdığı şikayeti geldiğinde hemen firmamız ile iletişim kurmanız ve su kaçağı bulan tesisatçı talebinizi iletmeniz gerekir.

Tesisatçılarımız en kısa süre içerisinde adresinize gelerek, herhangi bir yeri kırmadan, teknolojik cihazlar ile su kaçağının olduğu yeri tespit edeceklerdir. Çoğu zaman banyo gibi ıslak zemin bölümlerinde fayans arası boşluklardan da su sızıntısı olabilmektedir. Alt katta su sızıntısını görüldüğü yere göre tespitler yapılar ve kırmadan su kaçağı tamiratları özenle yapılır.

Su Kaçağı Tespitin Yapılması

Tüm hizmet bölgelerimizde su kaçağı bulan firma olarak görev yapmaktayız. Tarafımıza iletilen tüm su tesisatı arızaları ve su kaçağı problemleri için en iyi çözümleri üretebilecek ve anında müdahale edebilecek ekiplerimiz mevcuttur. Elektronik cihazlarımız aracılığı ile evinize zarar vermeden su kaçağının meydana geldiği noktayı tam olarak tespit edebilmekte ve temiz çalışma yöntemlerimiz ile su kaçağı problemlerinizi anında çözmekteyiz. Su kaçağını tespit eden tesisatçı ustalarımız sizlere en az masraf çıkartacak şekilde çalışmalarını tamamlarlar ve sorunu çözerler.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Tespit Yapmak

Uzun yıllar sektör içerisinde yer alan firmamız Avcılar ve çevresine her türlü tesisat işleri hizmetleri vermektedir. Sektörde yaşanılan tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve tüm su kaçağı problemlerini duvar ve zemin kırmadan özel tespit cihazlarımız ile kolaylıkla tespit edebilmekteyiz. Evinize tesisatçı usta çağırırken su kaçağı olduğunu belirtin ve tespit cihazı olup olmadığını sorun. Çağıracağınız ustanın tespit cihazı ile gelmesini istemelisiniz. Çünkü tespit cihazı olmayan usta kaçağı bulabilmek için birçok yeri kırmak zorunda kalacaktır.

Su Kaçağı Sorunlarının Çözümü

Öncelikle su kaçağının nedenini tespit edebilmek ve oluştuğu yerleri öğrenebilmek önemlidir. Yaşanılan su kaçaklarının büyük bir bölümü tuvalet ve banyo gibi ıslak zemin bulunan yerlerdeki zemin kaplamalarının yalıtımlarının hasar görmesi ile meydana gelmektedir. Bu durumlar için tesisata müdahale edilmeden, ıslak zeminlerin yeniden yalıtılması ile problemler çözülecektir. Su kaçağı bulan firma ​​​​​​​olarak sizlere her türlü hizmeti vermekteyiz. Tesisatınız çok eski ve metal borular kullanılmış ise zamanla paslanma yapabilir ve delinme suretiyle su kaçağı meydana getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA